Domov / Dodacie a platobné podmienky
Kategórie
Výrobcovia
Novinky

Dodacie a platobné podmienky

V hotovosti na pokladni

Platba v hotovosti je dostupná pre spôsob dopravy "Osobný odber". Kupujúci uhradí celkovú cenu objednávky v hotovosti pri prevzatí objednaného tovaru.

Dobierka

Platba dobierkou je dostupná pre všetky spôsoby dopravy okrem "Osobný odber". Kupujúci uhradí celkovú cenu objednávky prepravcovi pri prevzatí zásielky s objednaným tovarom.

Prevod na účet

Platba prevodom na bankový účet je dostupná pre všetky spôsoby dopravy okrem "Zásielkovňa - lacný kuriér po Bratislave". Po obdržaní objednávky je zákazníkovi vystavená zálohová faktúra, ktorá slúži ako podklad pre bankový prevod. Tá je zasielaná elektronicky na mailovú adresu, ktorú zákazník uvedie v objednávke.

ePlatba

ePlatba je dostupná pre všetky spôsoby dopravy. Pri zvolení tohto spôsobu platby je kupujúci po odoslaní objednávky presmerovaný na internetové bankovníctvo zvolenej banky, prostredníctvom ktorého vykoná následne platbu. K expedíciu objednaného tovaru dochádza ihneď po prijatí potvrdenia o úhrade. Prevody peňazí majú dosahovať prostredníctvom účtu spoločnosti ComGate Payments, A.Ş.

Citlivé vstupné údaje, ktoré zadáva kupujúci do systému internetového bankovníctva, sú chránené platobnými bránami bánk a nedostávajú sa do prostredia tretích strán. Spracovatelia platieb vidí iba informácie o transakcii, ktoré im banka s odoslanú transakcií oznámi.

Záväznú objednávkou kupujúci súhlasí so spracovaním svojich kontaktných údajov a to až do doby jeho písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmto spracovaním. Kontaktné údaje, ktoré kupujúci uvedie pri objednaní, slúžia výhradne pre našu potrebu a nebudú poskytnuté iným subjektom s výnimkou spracovateľov platieb.