Domov / Mobilné telefóny / Doogee

Doogee Homtom HT3 Black


Žiadne hodnotenie. Kód: 99018412 Produktové číslo: 99018412
Doogee Homtom HT3 Black
Výrobca: Doogee
Produkt již není v prodeji
Doogee Homtom HT3 Black

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, inteligentných hodinek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni, chvíle, keď sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Telefón pre rod mužský!

Čierny silák Homtom HT3 od Doogee s predinštalovaným operačným systémom Android 5.1 Vám zajistí dobrý pomer ceny a výkonu v jednom. Hladké telo o šírke 9,2 mm s kovovou konštrukciou a zaoblenými okrajmi dodávajú Homtom HT3 moderný štýlový vzhľad. Pre ťažšiu hmotnosť je vhodný skôr pre mužov a starších chlapcov.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V spodnej časti je otvor na pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorá sa dá využiť aj ako USB kábel a mikrofón. V hornej časti nájdete vstup pre pripojenie slúchadiel. Na ľavom boku čierneho Homtom HT3 môžete ovládať hlasitosť, v prípade vybitia zapnúť telefón alebo v prípade zamrznutia vypnúť telefón.

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pokiaľ vlastníte dve telefónne čísla, čierny Homtom HT3 si s nimi hravě poradí. Pod odnímateľným zadným krytom sa vynímajú dva micro SIM sloty, čiže nemusíte rušiť druhé telefónne číslo. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dve SIM karty a pamäťovú kartu nemožno používať súčasne.

Displej - „okno“ do Vášho telefónu

Dostačujúci displej s uhlopriečkou 5.0"" bohato postačí nielen na bežné úkony. Prehliadanie fotografií a sledovanie videí bude už pre Vás každodenné rutinou. A to nehovoriac o surfovaní na internete.

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Zaujímate sa pri kúpe telefónu o fotoaparát s dobrým rozlíšením? S čiernym Doogee Homtom HT3 budete spokojní. Predným 2 Mpix dajú sa urobiť veľmi kvalitné snímky i videá s prirodzenými farbami. Radi stále niečo fotíte či už v pohybe alebo v kľude? Foťte zadným 5 Mpix fotoaparátom, vzniknú Vám veľmi kvalitné živé fotografie.

Batéria – energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou 3000 mAh zodpovedá štandardnej výdrži batérie. Chcete využívať svoj telefón naplno a už vopred viete, že Vám uvedená štandardná kapacita batérie nebude stačiť? Obstarajte si „záložnú batériu“ - powerbanku a dobíjajte svoj telefón i tam, kde práve nie je poruke elektrická zásuvka.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Ste rozhodnutý? Niehýčkajte len seba, hýčkajte i svoj nový telefón. Pořiďte čiernemu Homtom HT3 ochranné silikónové puzdro a fólia na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.
S týmto tovarom kupujú
KG tvrdené sklo na ochranu displeja Doogee Homtom HT3/HT3 pre KG tvrdené sklo na ochranu displeja Doogee Homtom HT3 /HT3 pre Kód: 99016708
Pripravené na odoslanie
KG tvrdené sklo na ochranu displeja Doogee Homtom HT3/HT3 pre
139,00 €
115,83 € bez DPH
Detail
KG silikónové puzdro Doogee Homtom HT3/HT3 pre dymové KG silikónové puzdro Doogee Homtom HT3 /HT3 pre dymové Kód: 99016715
Pripravené na odoslanie
KG silikónové puzdro Doogee Homtom HT3/HT3 pre
149,00 €
124,17 € bez DPH
Detail
KG tvrdené sklo na ochranu displeja Meizu M2 Note KG tvrdené sklo na ochranu displeja Meizu M2 Note Kód: 99017248
Pripravené na odoslanie
KG tvrdené sklo na ochranu dispeleje Meizu M2 Note
139,00 €
115,83 € bez DPH
Detail
Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.