Domov / Mobilné telefóny / Leagoo

Leagoo Lead 6 Pink


Žiadne hodnotenie. Kód: 99018528 Produktové číslo: 99018528
Leagoo Lead 6 Pink
Výrobca: Leagoo
Dostupnosť: Posledné kusy na sklade!
46,69 € bez DPH
56,49 € , plus doprava
(56,49 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Leagoo Lead 6 Pink

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, inteligentných hodinek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni, chvíle, keď sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Inteligentný telefón pre dievčatá!

Menší dotykáč Lead 6 od Leagoo, to je výzva pre každé dievča. Se štíhlym Leagoo Lead 6 s predinštalovaným operačným systémom Android 4.4.2 urobí dojem na chlapcov i kamarátky. Tento ľahký plastový telefón vyniká designovou jednoduchosťou, v ktorej sa skrýva krása, tak technickou jednoduchosťou, vďaka ktorej sa Váš potomok s telefónom naučí veľmi rýchlo narábať.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V hornej časti je otvor na pripojenie nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia a ktorá sa dá využiť aj ako USB kábel a vstup pre pripojení slúchadiel. Na pravom boku Lead 6 nájdete tlačidlo zapnutia či v prípade zamrznutia vypnutia telefónu, na ľavom boku tlačidla na ovládanie hlasitosti. Na zadnej strane je ukrytý mikrofón.

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pod odnímateľným zadným krytom sa vynímajú dva micro SIM sloty, takže možno vďaka tomuto telefónu používat i dvě telefónní čísla najednou. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dve SIM karty a pamäťovú kartu nemožno používať súčasne.

Displej - „okno“ do Vášho telefónu

S dostačujúcam displejam s uhlopriečkou 4.5"" si užijú spústu srandy. Bez prohlížení fotografií a sledovanie videí si už nebudou umět představit ani jeden den. A to nehovoriac o závislom surfovaní na internete..

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Tento telefón oplýva dvoma fotoaparátmi s prijateľným rozlíšením, ktoré je pre holky dostačujúca. S Leagoo Lead 6 se zabaví na dlouhé hodiny. Predným 2 Mpix si pořídí dostačujúca snímky z tréninku, zadným 5 Mpix fotoaparátem si pořídí už kvalitnější fotografie a videá s přirozenými farbami z pořádného zápasu.

Batéria – energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou 1600 mAh zodpovedá dostačujúcej priemernej výdrži batérie. Chcete, aby Váš syn využíval svůj nový telefón naplno, a bojíte se, že pre něj nebude uvedená kapacita batérie dostatečná? Pořiďte k němu „záložní baterii“ - powerbanku a dobíjejte mu telefón i tam, kde zrovna nie je po ruce elektrická zásuvka.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Ste rozhodnutý? Niehýčkejte jenom svou dceru, ale i jej nový telefón. Pořiďte jí k novému telefónu ochranné silikónové puzdro a fólia na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.