Domov / Mobilné telefóny / Xiaomi

Xiaomi Mi4s 3GB/64GB Purple


Žiadne hodnotenie. Kód: 99017651 Produktové číslo: 99017651
Xiaomi Mi4s Purple
Výrobca: Xiaomi
Dostupnosť: Posledné kusy na sklade!
312,54 € bez DPH
378,17 € , plus doprava
(378,17 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Xiaomi Mi4s 3GB/64GB Purple

Naša spoločnosť KIM Group Vám prináša novinky z oblasti mobilných telefónov, inteligentných hodinek, digitálnych kamier a ďalších technických vychytávok, ktoré Vám spríjemnia všedné dni, chvíle, keď sa venujete svojim záľubám. Mobilné telefóny dovážame zo zahraničia. Prístroje obsahujú české menu, niektoré časti operačného systému a inštalovaných aplikácií môžu byť v angličtine.

Štýlový fenomén pre najnáročnejších

Novinka MI4S od Xiaomi s predinštalovaným operačným systémom Android 5.1 Lollipop, to je nejvýkonnější TOPKA z řady Mi4. Tento štýlový telefón ponúka rad skvelých a vychytaných funkcií, ktoré sú ukryté pod kovovým rámom konštrukcie. Tento fenomén sa pýši dokonalou stavbou tela z kvalitnej nerezovej ocele a sklenenou zadnou , ktoré podtrhujú luxusný vzhľad tohto podareného kúsku. Do exkluzívneho tela je zasadený veľmi kvalitný displej, na ktorý bude chcieť pozerať každý.

Vzhľad telefónu, ovládacie prvky

V spodnej časti je zdierka pre pripojenie nabíjačky, ktorá je současťí balenie a kterou lze využít iakoUSB kábel. V hornej časťi naleznete zdierku pre pripojenie sluchátek. Na pravom boku Xiaomi MI4S môžete ovládať hlasitosť, v případě vybití zapnout telefón alebo v případě zamrznutí vypnout telefón V spodnej časti sa ukrýva mikrofón. Na zadnej strane sa schováva čítačka odtlačkov prstov, prostredníctvom ktorej môžete telefón pohodlne odomknúť.

SIM karta a rozšírenie pamäte

Pokiaľ vlastníte dve telefónne čísla, tento luxusní smartphone si s tím poradí. V ľavej hornej časti telefónu sa pýši micro SIM slot pre dvě SIM karty, čiže nemusíte rušiť druhé telefónne číslo. Pamäťové karty sú samozrejmosťou. Dve SIM karty a pamäťovú kartu nemožno používať súčasne.

Displej - „okno“ do Vášho telefónu

Dostačujúci displej s uhlopriečkou 5"" Vám splní Vaše požadavky. Prehliadanie fotografií a sledovanie videí bude už pre Vás každodenné povinností. A to nehovoriac o surfovaní na internete.

Foťák alebo zachytenie dôležitých okamihov na fotkách a videách

Tiež musí Váš telefón oplývat fotoaparátem s dobrým rozlíšeniem? MI4S je toho důkazem. Predným 5 Mpix lze pořídit veľmi kvalitné snímky i videá s prirodzenými farbami, zadným 13 Mpix fotoaparátem lze pořídit naprosto reálné detailní a ostré fotografie.

Batéria – energia Vášho telefónu

Vstavaná batéria s kapacitou nad 3260 mAh odpovídá nadpriemerné výdrži batérie. S týmto smartphonem sa nemusíte báť, že mu dôjde v nevhodnú chvíľu energia. Ten má energie na rozdávanie.

Chráňte svoj telefón pred poškodením!

Ste rozhodnutý? Niehýčkajte len seba, hýčkajte i svoj nový telefón. Obstarajte si k tomuto fenoménu ochranné silikónové puzdro a fólia na displej, popr. tvrdené sklo, ktoré ho ochráni nielen pred nečakaným pádom.

Hodnotenie
Tento tovar zatiaľ nikto nehodnotil. Buďte prvý a napíšte komentár alebo hodnotenie.