MDM9943 BGA Šablóny Pre iPhone 7 7Plus BB_RF Pre Interl Baseband CPU IC Reball Spájkovanie Cínom Rastlín Tepla Šablóny 0.12 mm Hrúbka

Novinka

€5.66

Popis: MDM9943 BGA Šablóny Pre iPhone 7 7Plus BB_RF Pre Interl Baseband CPU IC Reball Spájkovanie Cínom Rastlín Tepla Šablóny 0.12 mm Hrúbka Priame Vykurovanie Šablóny Anti Bubon-up

Funkcia: Reballing IO pinov

Obrázok Produktu:

Dodacia Lehota:

www.kimgroup.sk Štandardná Doprava (Post): 10-25 dní

DHL:3-5days

FEDEX:4-6days

UPS:3-5days

EMS:7-10days

Package : Všetky položky sú nové,sme pack každá položka s plastovými sealable taška, že zabalené s bublina v taške,a dať do pevný rámček pre zaistenie bezpečnosti tovaru počas prepravy.

Prosím, láskavo upozorňujeme, že niektoré položky sú dosť malé,prosím, buďte opatrní pri vybaľovaní parcely,v prípade, že chýbajú alebo dávanie na zlé.

Upozornenie : Ak sa zobrazí chybný alebo nesprávne položky vnútri zásielky,prosím, kontaktujte nás,my sa budeme snažiť vyriešiť problém, a to, aby ste spokojný.

Ak máte akékoľvek problémy pri používaní položky,prosím, neváhajte a požiadajte nás o pomoc.

Kontaktujte nás: Ak máte akúkoľvek otázku,prosím, kontaktujte nás cez e-mail alebo Trademanager.Prosím, nenechajte sa odradiť, ak váš e-mail nie je zodpovedané počas non-obchodných hodín.Po obdržaní vašej e-mail,my vás budeme kontaktovať hneď ako to bude možné.

Spätná väzba: Budeme veľmi ocenili, ak necháte 5 hviezd a pozitívnu spätnú väzbu na nás po nákupe. Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, skôr než budete kontaktovať nás.Ak máte akúkoľvek otázku,prosím, kontaktujte nás najprv by sme sa snažiť v našich silách, aby riešili problémy v čase.

Štítky: záznam hry, tv, ručné prenosné, ručné windows 10, hdp vyhrať 2 pokožky, 2 platne, hra hdp, bambusové hra, hdp vyhrať 1, 10 hra.

Názov Značky NoEnName_Null
Veľkosť Častíc 5-15µm
Číslo Modelu MDM9943

Napíšte svoju recenziu!

MDM9943 BGA Šablóny Pre iPhone 7 7Plus BB_RF Pre Interl Baseband CPU IC Reball Spájkovanie Cínom Rastlín Tepla Šablóny 0.12 mm Hrúbka

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty