Normálne otvorené a uzavreté typ konverzie reed KANVICA-5-Z spot

Novinka

€5.25

Produkt obrázka:

Bežne otvorené a uzavreté suché reed rúry

Špecifikácie: Priemer 8 mm, sklo dĺžka 50mm

Miesto Pôvodu: Shanghai, Shanghai

Napätie: 250V

Elektrický prúd: 2A

Vlastnosti a aplikácie rákosia:

1, suché reed rúra má výhody kompaktná konštrukcia, nízka hmotnosť, môže byť inštalovaný v extrémne obmedzenom priestore, vhodné pre miniaturizáciu zariadení.

2, suché reed rúry prepínač komponenty sú hermeticky uzavreté v inertnom plyne atmosféra, vždy sa kontaktu s vonkajším prostredím, životnosť dlhá.

3, posuvný prvok nie je použitý v suchom jazyk reed rúry, nezobrazí sa tak vo všetkých kovov degradácia kovových únava jav, aby sa zabezpečilo, že v skutočnosti žiadny limit a životnosť stroja.

4, magnetické jazýčkové prepnúť do mobilných telefónov, program ovládané spínače, kopírky, práčky, chladničky, fotoaparát, dezinfekcia skrinky, Menci, okno, magnetické, elektromagnetické relé, elektronické prístroje na váženie, hladina kvapaliny elektromer, plynomer, vodomeru a tak ďalej, boli veľmi dobré uplatnenie.

Reed poznámky:

1, Strihanie alebo ohnutím suchej trstiny, rúry na čele nohy, keď musí byť veľmi opatrní, aby nedošlo k vyvíjať zbytočného stresu a aby sklo kovové tesnenie poškodené. Vhodné upínacie nástroje musia byť použitý.

2, teploty a dlhý expozičný čas môže viesť k poškodeniu skla, kovové tesnenia (prasknutie, tesnosť, atď.), a preto musí byť rýchly a spoľahlivý technológiu zvárania (proces). Navrhované zváranie podmienky sú: 280 až 300 ° C, 250 do 300 ° C.

Štítky: scs16uu, 750k odpor, Fotografie, Snímača Teploty Ds18b20, jazýčkový spínač magnetu plastové, 200 mm pohon, cnc-linear, hriadeľ, jazýčkový spínač, magnet jazýčkový spínač, vykĺbené prst.

Druh Biosensor
Názov Značky XIN NUO QI
Výstup Prepínanie Snímače
Materiál Zmes

Napíšte svoju recenziu!

Normálne otvorené a uzavreté typ konverzie reed KANVICA-5-Z spot

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty