Simulácia Biela Tekvica Javorový List Vďakyvzdania Jesenné Dekorácie, Doplnky Úrody Ovocia Žaluď Rekvizity Domáce Dekorácie

Novinka

€4.36

Odrážky:

1、Životného prostredia Ochranný Materiál: umelá jahody, tekvica, žalude, atď. sú vyrobené z environmentálneho penová plastové, lepidlo a ostatné materiály.

2、Package Zahrnuté: sada 24pcs úrody sortiment sada obsahuje tekvica, borovicové šišky, listy a žalude.

3、Vhodných Príležitostiach: jesenná výzdoba súprava je vhodná na deň Vďakyvzdania, Halloween, party dekorácie a úrodu ovocia žaluď rekvizity.

4、Pridať Jeseň Cítiť: Tieto tekvica so silným úrody farby, voľné listy, bobule a žalude pridať nejaké bohaté, teplé a hravé funkcie na jeseň displej.

5、Široké Použitie: jesenná výzdoba auta môže byť použitý ako Halloween, deň Vďakyvzdania, Vianočné a iné party stôl dekorácie, alebo ako náplň pre košíkov a váz, veľmi vhodný pre poskytovanie vizuálny pôžitok a tvorba.

Špecifikácie:

Názov: 24PCS Tekvica Jesenné Dekorácie Auta

Materiál: environmentálne penová plastové

Veľkosť: ako zobrazuje obrázok

Špecifikácie: Biela Tekvica Jesenné Ovocie Taška-Typ A, Biela Tekvica Jesenné Ovocie Taška-Typ B

Balenie zoznam:

Tekvica Jesenné Dekorácie Auta*1 Taška

Štítky: žaluď prívesok, artifici kvet, plodín top s lukom, čierna podprsenka tričko, sivý top, umelé ryby rastlín, žaluď dekor, RASTLINA, falošné rastlín, orezať začiatok žena.

Materiál Plastové
Počet Pc 24pcs
Umelé Typ Zmes

Napíšte svoju recenziu!

Simulácia Biela Tekvica Javorový List Vďakyvzdania Jesenné Dekorácie, Doplnky Úrody Ovocia Žaluď Rekvizity Domáce Dekorácie

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty