2020 Nové Mini Tváre Fanúšikov Vetranie Ventilátor Nabíjateľná Smart Masku Na Dýchanie Ventil Dýchanie Pre Ventil Elektrické Masky

Novinka

€9.70

Popis:

Funkcia:

4-vrstvový filter - Efektívne čistí vzduch, zodpovedajúce rôznych znečisťujúcich látok, rôznych veľkostí a môže zamknúť všetky druhy škodlivých častíc s veľkosťou častíc menšou ako vo vzduchu.

Kompaktný & módny dizajn - Inteligentné elektrické vzduchu respirátor riadi zásadami ergonomický dizajn, pohodlné na nosenie, žiadny tlak, koži-priateľský, dyhy a ľahký, vaše zdravie 360 stupňov.A s cool svetlá.

3 rýchlosti režimy - nízka hlučnosť, vzduchový ventil generuje vysokú účinnosť vzduchu a aktívne sa dodáva čerstvý vzduch, aby sa zabezpečilo, že vzduch vstupuje a východy systematickým spôsobom, čím sa účinne obehu. Poskytne vám s suchu a pohodlie.

Opakovane použiteľné - novo rekonštruované opakovane respirátor vstavané bezpečnostné batérie môže pracovať pre 4 až 8 hodín potom, čo bol úplne nabitá, že vám čerstvý vzduch a dlhodobé vetranie prostredie.

Spoľahlivý a Priedušný: protiprachový filter je pohodlné a priedušná, a môže dýchať hladko, aj keď nosia na dlhý čas.Čo je oveľa viac, ekonomické a trvácnejšie ako jednorazové jeden.

Špecifikácie:

Modul: Čerstvý vzduch modul

Vlastnosti: Inteligentný čerstvého vzduchu active air dodanie

režim:3 rýchlosti

Vstupné napätie: 5 v

Hluk: 27 dbaWind

Čelné objem vzduchu: 4.5 CMF (7.6 M3 / H)

Účinnosť: 99.98% (0.3 mikrónov, častice)

Produkt color: Čierna

Veľkosť produktu:8*4CM

Hmotnosť výrobku:40G

Package Zahrnuté:

1X Čerstvého vzduchu modul

4X Filter prvok

1X Manuál

1X Nabíjací kábel

Štítky: mascarilla smart maska, maska smart, led smart mask ošetrenie, ventilátor maska, maska smog, 12v dc odstredivý ventilátor, asus ventilátor, maska valv, vetracie klapky ventil, elektrické masku na tvár.

Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu Čerstvý vzduch modul

Napíšte svoju recenziu!

2020 Nové Mini Tváre Fanúšikov Vetranie Ventilátor Nabíjateľná Smart Masku Na Dýchanie Ventil Dýchanie Pre Ventil Elektrické Masky

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty