Prúd vody náhradné diely 041136-1 Paser 4 rezanie hlavu montáž

Novinka

€356.07

Názov: prúd vody rezanie abrazívnych hlavu P4 rezanie hlavu montáž číslo Položky: 041136-1 Tento waterjet cutting hlavu obsahuje nasledovné časti: Zmiešavacej komory 041138-1, Ryhovanú maticu 711589-1, Miešanie trubice dištančné 712265-1, Presnosť collet A-23161-8, Proti-krúžkom A-22752-11, Tryska telo 041137-1, Sprej Stráže 711621-1 Vám môže byť záujem o výrobky, Ak chcete vedieť podrobnosti o týchto prúd vody náhradné diely, prosím, kliknite na obrázok priamo zadajte detaily.

Win-Win bol v prúd vody podnikaní pre viac ako pätnásť rokov. Našich zakladateľov je odvetvím, priekopníci, skupina krásne inžinierov, ako Edison, sú fascinovaní prielom a pokrok ultra-vysoký tlak technológie. Tak, Win-Win zvládli viac ako desať core technológie a procesy ultra-vysoký tlak.

Win-Win je zamerať sa na nasledujúce tri kľúčové a na vysokej úrovni podnikov: 1. Robot vody rezanie stanicu. 2. Rôzne slávnej značky komponentov. 3. AB päť-os, AC päť-os a pitnej vody rezacích zariadení. Zároveň sme tiež ochotní akceptovať vlastnú časti a zariadenia. V procese výsluchu našej spoločnosti je schopnosť a technickej úrovni, Win-Win sa stal najväčší a najviac spoľahlivý dodávateľ, ultra-vysoký tlak častí v Číne. V našej 2500 štvorcových metrov štandardizované workshop, môžete vidieť automatizované výrobné linky, štandardizované kontrolný proces, 100% pre-predaj testovania, najmä, najlepší R&D (výskum a vývoj) dizajnérsky tím.

Až teraz, máme sedem verejných patentov a viac ako desať praktické patentov.

Naše diely sú predávané vo viac než 30 krajinách a vychutnajte si vysokú reputáciu v týchto krajinách, ako sú Spojené Štáty americké, Rusko, Brazília, India a tak ďalej.

Zákazníci budú vracať kúpiť znova po zakúpení našich produktov prvýkrát,a oni sa nám dať pozitívnu spätnú väzbu na vlastnej iniciatívy.

Mäkké balení v kartóne box, poslanými expresné ako DHL, TNT, EMS atď pre malé waterjet produkty.

Balené v drevených prípade veľkých vodných jet časti, ako napríklad vodný prúd akumulátora, prúd vody intensifier atď.

Sledovacie číslo vám bude zaslaný okamžite po zásielky.

1. Q: ste výrobné alebo obchodné spoločnosti?

A: Sme továreň. Musíme vyrábať waterjet cutting machine a súvisiace súčasti viac ako desať rokov.

2. Otázka: Mohli by ste poskytnúť prispôsobené waterjet diely pre špeciálne zariadenia?

Odpoveď: Máme odborný technický tím, ktorý môže poskytnúť na mieru šité služby.

3. Otázka: Ako dlho môžem dostať svoju waterjet dielov?

Odpoveď: Sme schopní zabezpečiť zásielky s 24 hodín, ak výrobkov na sklade.

4. Otázka: Ako dlho je moja záruka?

Odpoveď: Ak je problém s kvalitou našich častí, budeme vymieňať si ich zadarmo a znášať náklady na prepravu.

5.Q: Ako sa môžem dostať po predaji služby?

Odpoveď: Ponúkame 24 hodín on-line služby. Môžete sa na nás obrátiť prostredníctvom e-mailu, whatsapp, skype a pod. 6. Otázka: je Možné zvoliť spôsob dopravy? Odpoveď: Áno, ale v prípade, že tovar je doprava zdarma, vyberieme ekonomiky, expresné dodávky. AKÉKOĽVEK OTÁZKY O PRODUKTE, ALEBO NAŠEJ SPOLOČNOSTI, PROSÍM, NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ!

Štítky: jet motor, gumené rezanie vodným lúčom, rezanie náhradných dielov, pletenie stroj tronillos náhradných dielov, edf jet, jet motor rc, najvyšší prúd vody rezanie, stroj kožené náhradných dielov, zlaté laser náhradných dielov, vlastné rezanie vodným lúčom.

Použitie Komerčné Výroba
Číslo Modelu 041136-1
Druh Iné
Názov Značky WW
Certifikácia ŽIADNE
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Prúd vody náhradné diely 041136-1 Paser 4 rezanie hlavu montáž

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty