15bags jedno balenie Silný Muž Sex Maca Kávy Mužskej Instantná Káva Pre Mužov Xpower Sexuálnu Túžbu opakovane bavlna podložky

Novinka

€15.72

Maka je druh čisté prírodné potraviny. Vyzerá to ako malé okrúhle reďkovky. To je pôvodom v Andách a v Južnej Amerike. To je cruciferous rastlín. Je bohaté na výživu a starostlivosť. To má tiež povesť "Južnej Ameriky ženšen". Najbežnejšie farby Maka je svetlo žltá. Okrem toho, že sú červená, fialová, modrá, čierna alebo zelená. Maka je bohatý na vysoké jednotkové živiny, ktoré môžu podporovať a posilňovať telo. Black Maka je uznávaný ako najlepší Maka s malým výstup.

Funkcia:

1. Doplnok fyzickú silu. Maka rastie v pustej planine, a potrebuje vysokú energiu rastú lepšie. Pretože jeho rast prostredia a charakteristiky, jesť Maka môžete rýchlo doplniť telesné sily, odstránenie únavy a obnovu energie. 2. Proti únave. Maka obsahuje viac železa, bielkovín, aminokyselín, minerálnych látok, zinku, taurínu a iné komponenty, ktoré je priaznivé pre boj proti únave, zlepšujú svalovú vytrvalosť, odolať športové únavu, zlepšiť a posilňujú imunitu a zlepšujú schopnosť tela bojovať proti chorobám. 3. Zlepšenie spánku. Maka môže efektívne zlepšiť úzkosť a neurasthenia spôsobené stresom. V Peru, Maka sa používa ako prírodný bylinný liek na zmiernenie stresu a úzkosti. To je tiež dobrý produkt na zlepšenie nespavosť a dreaminess. 4. Povzbudzujúce slnka. Živiny v prírodných bylín môže efektívne zlepšiť spermií, ich množstvo a pohyblivosť. Maka je bohatá na bielkoviny, aminokyseliny, polysacharidy, minerály a jeho unikátnych bioaktívnych látok, ako margarín a margaramide, ktoré sú prospešné pre zlepšenie príznakov impotencii a predčasnej ejakulácie. 5. Anti menopauze. Regulovať žliaz s vnútornou sekréciou, odolať menopauze syndróm - rôzne alkaloidy z Maka môžete regulovať nadobličiek, pankreasu, vaječníkov a ďalšie funkcie, rovnováhu hormonálnej hladiny v tele, bohaté taurín a bielkovín môže regulovať a opravy fyziologických funkcií, zlepšenie Qi a krvi a zmierniť symptómy menopauzy, tak, ako podporiť ženy estrogén a vzhľad. 6. Zlepšiť pamäť: aby myseľ jasnú a flexibilné, zlepšenie efektivity práce, zlepšovať vzdelávanie študentov pokrok, a udržiavať pamäť, schopnosť stredného veku a starších ľudí tak, aby sa ľudia jasno v mysli a jasné myslenie.

Štítky: lg xpower, plodnosti pre ženy, liečba tehotenstva, sex hračky, krém vagin, opakovane prsia podložky, krém na hemoroidy, vrt fotoaparát, klystír auta, maca koreň, XXL.

Množstvo 15pcs
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál káva, maca
Balenie Box
Názov Muž Power Energy Káva
miesto pôvodu Chenan
Položka Druh Na Intímnu Hygienu
Číslo Modelu Muž Power Energy Káva
Príchuť Čokoláda
Funkcia muž vylepšenia dlho sex
Vzhľad hnedý prášok
Čas Použiteľnosti 24 Mesiacov

Napíšte svoju recenziu!

15bags jedno balenie Silný Muž Sex Maca Kávy Mužskej Instantná Káva Pre Mužov Xpower Sexuálnu Túžbu opakovane bavlna podložky

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty