Reťaz Sharpener Pílou Zuby Brúska Reťazí Pílového Kotúča Brúsky Brúska Nástroj Elektrickej Energie Drevoobrábacích Nástrojov

Novinka

€12.04

RDDSPON C hainsaw Brúska popis Produktu: vhodné pre 14-16 palcový Dve Diery Reťazová Píla Bar

Reťazová sharpener je navrhnutý s 2 nity, jeden je pevný, ostatné je nastaviteľná, vhodná pre 14 až 20-palcové dva otvory reťazca bar. Ak reťaz lišta má iba jeden otvor, prosím, odstráňte vnútorný plech po prvé tým, Phillips hlavu skrutkovač, potom sa nastaviteľný nit. V tomto prípade, orezávatko bude fungovať.

Špecifikácia: Materiál: Plast + Whetstone Množstvo: 1pc +2 ks kameň

Ako Používať 1: Otvorte panel v 90 stupeň 2: Fix reťazová na dve otvoru sharpener 3: Close bezpečnosť doska a zatlačte bezpečnostné pracky 4: Jemne stlačte nadol, kým sa to dotkne whetstone Rýchlo a Prenosné samostatne pílou sharpener poskytuje rýchle, jednoduché a prenosné metóda pre ostrenie reťazová píla s presnosťou. Videl reťazca sharpener je odolný, ľahký a môže svorky rýchlo a ľahko na špičku vodiacej lišty.

Štítky: pílového kotúča zaostriť, reťaz brúska, router dreva, 120v regulátor napätia, 30V 3A, kolo reťazová píla reťaz, reťazová píla zaostriť, ohnuté reťazová píla reťaz, 8 Palcový Elektrická Reťazová Píla, fréza mlyn.

Funkcia 1 Reťazová Píla Reťazová Sharpener Nástroj
Názov Značky RDDSPON
farba Žltá
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 2 Pílové Zuby Sharpener
Funkcia 6 záhradnícke nástroje
Funkcia 5 Drevoobrábacích nástrojov
Funkcia 4 záhradné doplnky
Materiál Plastové
Číslo Modelu reťazová píla zuby sharpener
Názov Reťazová Píla Teeths Sharpener
Funkcia 3 Brúsenie Elektrickej Energie Reťazová Píla Reťazová Sharpener

Napíšte svoju recenziu!

Reťaz Sharpener Pílou Zuby Brúska Reťazí Pílového Kotúča Brúsky Brúska Nástroj Elektrickej Energie Drevoobrábacích Nástrojov

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty