Jednoduché Prehnané S925 Mincový Striebro Nepravidelný Hladké Krúžok Žien In Studenej Európsky a Americký Štýl Otvoriť ukazovák Krúžok

Novinka

€14.28

1. Dôvod, Prečo Strieborné Ozdoby Zase Tma

Strieborné Ozdoby Zase Tma Je Normálny Prirodzený Jav, Pretože Síry a Oxidov vo Vzduchu a Iné fyzické Médiá Majú Určité Korózii Vplyv na Striebro. Keď Strieborné Ozdoby Sa Nosia na Dlhý Čas, Zmes Síry a Striebro Bude Tvoriť Black Silver Sulfide Film na Povrchu Strieborné Ozdoby, Ktoré Sa Začnú Zobrazovať Niektoré Drobné Škvrny. po Vulkanizáciu Jav, Zintenzívňuje, sa Bude Pomaly Šíriť Flakiness, Vznik to, Čo Ľudia Obvykle Hovor Striebro Nečistoty sa Zmení na Čiernu, Ktorá Vplýva na Povrchu Lesk Strieborných Ozdôb. Ľudia Zvyčajne Mylne Si Myslia, Že Je Vyblednutiu.

Jeho Chemické Rovnice Je: 4AG + H S + O = 2ag2s + 2h O

2. Ako Vyčistiť Strieborné Ozdoby po Vulkanizáciu?

Squeeze Trochu zubnej Pasty, Pridať Trochu Vody, aby Rub mimo Bohatá Pena, Utrite Ho Mäkkou Handričkou, kým nie Je Jasné, Štetec Priepasť s Mäkká zubná Kefka, a Opláchnite Ho čistou Vodou. Pre Komplexné Komponenty a Reťaze, Môžete Ich Dať do zubná pasta Vody s Penou a Rub Nich Opakovane, Potom Ich Vypláchnite čistou Vodou. Keď Vulkanizovanej Je Vážne, Môže Sa Umývať s Odbornou Striebro Umývanie Vody. Hoci Dovezené Striebro Umývanie Vody Tvrdí, že "Nie Bolí Striebro", Strieborný, Umývanie Vody Je Chemické Činidlo po všetkom. Ak To Nie Je Nevyhnutné, Odporúča Sa Vybrať na Použitie.

3. Ako sa Zachovať Strieborné Ozdoby Každodenné?

Lepšie Údržba Spôsob Strieborné Ozdoby Je Ich Nosiť Každý Deň, Pretože Olej Ľudské Telo Bude Striebra uvoľňovať Hrejivý a Prirodzený Lesk (Samozrejme, Existujú Výnimky. Niektorí Ľudia to Potu Sebe Obsahuje Zložky, Ktoré Robia Striebro Zase Tma). Pretrite Striebornú Povrch s jemnou Handričkou Alebo Striebro Handričkou Každý Deň, aby Lesklé a Suché. Keď Nie Sebe, Utrite Povrch s Mäkkou Handričkou na Odstránenie Vlhkosti a Nečistôt, a Dal To v Zalepenej Taška, aby sa Zabránilo Silver Povrch z Kontaktovať so Vzduchom a Oxidovať a Zase Tma.

Poznámka: pre Viac Populárne Vedy Vzťahujúce sa na Strieborné Ozdoby, Pozrite si Prosím on-Line.

Štítky: black cape kostým, peking university, 925 silver, Otvorenie Krúžku, malý zvon, glow ring pre ženy, pobočka krúžok, diadem mužov, šperky z pravého striebra, šperky dyje.

Názov Značky CHOZON
Kovové Pečiatky 925,Libra
Kovy Typ STRIEBRO
CertificateType Tretia Strana Hodnotenie
Štýl vintage
Strane Kameňa ŽIADNE
Tvar\vzor GEOMETRICKÉ
Krúžky Typ Koktail Krúžok
Pohlavie ŽENY
Hlavný Kameň ŽIADNE
Príležitosti Strana
Nastavenie Typu ŽIADNE

Napíšte svoju recenziu!

Jednoduché Prehnané S925 Mincový Striebro Nepravidelný Hladké Krúžok Žien In Studenej Európsky a Americký Štýl Otvoriť ukazovák Krúžok

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty