Doprava zadarmo Dobrý test T-CON rada pre LA32A550P1R 320HAC2LV0.0 obrazovke LTF320HA03

Novinka

€8.57

kupujúci je povinný prečítať si!!!

Pls poznámka:

1:Popis pred nákupom, prosím, pozorne si prečítajte hlava, prosím, uistite sa, že rada modelov a stroj modelov, ak nie ste istí, právo kúpiť výrobok nezodpovedá práce, to je na zodpovednosti kupujúceho, nie sme zodpovední za, nemôžeme akceptovať vrátenie tovaru, ale nebudeme znášať náklady na prepravu, ak nie ste pochopiť problém, vždy sa môžete pošlite nám e-mail, budeme odpovedať na vaše e-maily, ďakujem!

2.Tieto výrobky majú používať, doska komponenty žiadne rozbité,budeme to vyskúšať predtým, než sme poslali ,

3. Všetky produktom boli testované pred odoslaním. Ak výrobok je poškodený počas prepravy, prosím informujte nás ihneď po vašom ho dostal.

4: neotvárajte sporu, pretože produkt je starý. Máme podrobný popis. Ak nemôžete prijať to, prosím, nerobte objednávky, a nedochádzalo k zbytočným sporom. Ďakujeme!

5:Časť výrobok je nový a originál, v prípade zásob mať nový tovar skladom, pošleme na všetky nové výrobky, ak v prípade nových vozidiel vypredaný, budeme posielať staré výrobky, ale všetky výrobky sú prísne testované pred odoslaním, takže sa nemusíte obávať!dúfam, že sa vám nemôže pochopiť!

6: Všetky výrobky majú trojmesačnú záručnú dobu, ak máte nejaké problémy s kvalitou, môžete sa obrátiť na nás ,môžeme zmeniť tovary a údržby, Ak nie ste spokojní, Budeme sa snažiť uspokojiť vás bez akýchkoľvek strát. donot starať

Štítky: elf kovové die hard, elf kostýmy štýl, elf domov miniatúrne, elf eyebrown kefa, elf bojujú hry, elf príponu súboru, elf polica dievča chlapca, elf cosmatics hmly, elf ružová lisptick.

Certifikácia ŽIADNE
Druh Vložené Priemyselné Doska
Názov Značky Henrylian
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

Doprava zadarmo Dobrý test T-CON rada pre LA32A550P1R 320HAC2LV0.0 obrazovke LTF320HA03

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty