Prispôsobiť Svadobné svadobné Fotografie Kytice Pamätník charms, prispôsobiť nevesta foto kytice prívesky drahocenná pamiatka Darčeky pre friend

Novinka

€16.63

Vlastné foto manžetové gombíky. Rozhodnete mať rovnaký obrázok pre obe manžetové gombíky, alebo si môžete vybrať iný obrázok popredia každý cufflink.

Ideálny osobný darček pre špeciálne človek vo svojom živote!

Ako na objednávku - 3 KROKY:

1. Z drop-down menu, vyberte si kyticu kúzlo štýl (jednoduchá alebo dvojitá čaro.) Potom si vyberte páse s nástrojmi farby.

2. Nechaj ma poznámka: v "správu predávajúcemu v sekcii vám faktúru nájom mi vedieť, ak chcete, aby vaše fotografie v pôvodnej farbe alebo, ak chcete, aby sa skonvertujú na čiernu a bielu a pls povedzte nám páse s nástrojmi farbu, ktorú chcete.Ak neviete, ako opustiť poznámky, stačí odoslať správy na nás po objednaní.

3.Po zakúpení vašej kytice kúzlo, pošlite svoje foto mi pomocou konverzácie správy systému.

PODROBNOSTI:

~Kópiu špeciálne fotografie je zachovaná pod sklom a bezpečne pripojený na 20 mm kolo kovového rámu. Vaše kytice kúzlo prichádza s 28" stuha s srdca lobster spona, že háčiky na vašu kyticu čaro.

Vaše svadobné kytice foto kúzlo dorazí v krásnej darčekovej krabičke. Tieto nádherné darčeky pre nevesty!

Štítky: dieťa sprcha drahocenná pamiatka, krst so suvenírmi, tomica hviezda, prívesok urn, bestfriend reťazca, svadobné sprcha, bestfriend darček, krst náramok, hinata hyuga hračka, baby balón box.

Číslo Modelu 001
vzor ŽIADNE
Príležitosti Deň matiek
Materiál ZLIATINY
Názov Značky PARARTDIY

Napíšte svoju recenziu!

Prispôsobiť Svadobné svadobné Fotografie Kytice Pamätník charms, prispôsobiť nevesta foto kytice prívesky drahocenná pamiatka Darčeky pre friend

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty