Nová Revolúcia Magnetická Levitácia Proti Gravitácii Zariadenie Vedy Vzdelávať Hračka Z11 Kvapka loď

Novinka

€7.10

Materiál: ABS Farba: Ako na obrázku Táto magnetická levitácia magneticky pláva v stave v blízkosti neustáleho pohybu dokazuje mnoho princípov fyziky. Len dať to jemné spin mravec vás ohromí je to magnetické magic. Kompletné inštrukcie sú obsiahnuté. Úžasné revolúcie magnetické hračky. Početné iné fyzikálne vlastnosti, ktorými sa riadi náš vesmír môže byť demo nstrated v tejto jednoduché zariadenie. Úžasné revolúcie môžu vznášať vo vzduchu a zase bez napájania. Veľmi zábavné a užitočné pre tie deti, ktoré sa chcú naučiť veľa o magnet a fyziky. Klasické ultimate proti gravitácii spinning zariadenie. Zobrazí sa vznášať sa v priestore, pretože malé trenie bod. Otočiť za prekvapivé množstvo času. Veľký stôl-top rozptýlenie. Ako ho používať?

Dajte plastové list do základne, cieľom ostré hlavu v centre plastové Veľkosť listu: 12.5cmx7.8 cm/4.92"x3.07" Množstvo:1Pc Poznámka: Vzhľadom na rozdiel medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky. Ďakujeme!

Štítky: magnetická levitácia glob, make-up, svete levitácia, levitácia prútik hračka, veľká magnetická levitácia, veda magnetické ozdoby, apple striebro, magnetická levitácia plávajúce sveta 10, antigrav, letiaci oblak, .

Predmet Fyzika
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky superior

Napíšte svoju recenziu!

Nová Revolúcia Magnetická Levitácia Proti Gravitácii Zariadenie Vedy Vzdelávať Hračka Z11 Kvapka loď

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty