StrongBeauty Žien Stredná dĺžka Kučeravé Ružová Parochňu Ombre Natura Strane Bang Style Syntetické Parochne Vlasy

Novinka

€20.46

Žien Stredná dĺžka Kučeravé Ružová Parochňu Ombre Natura Strane Bang Style Móda Parochne Vlasy

VLASTNOSTI A VÝHODY: Parochne vyrobený z najlepších syntetické vlákna A high-kvalitné spracovanie,ktoré dáva parochňu pozrieť prirodzenosti a Nosiť ju, viac dôvery, a ďalšie kúzlo! To je tak prirodzené a mäkké na dotyk. Môžete ho nosiť na strany, rovnako ako pre každodenné použitie. Položka sa Ľahké umývanie a starostlivosť len s použitím trochu jemný šampón v studenej vode. Spp Veľkosť:Priemerná Veľkosť, háky vnútri parochňu sú plne nastaviteľné zapadajú všetkých veľkostí

1. Cíti sa veľmi páči ľudských vlasov a vlasovej pokožky, true-to-life v každom detaile 2.pohodlné pre každodenné nosenie, Žiadne poškodenia vlastných vlasov 3.Vnútorný dizajn je nastaviteľné, takže si môžete upraviť veľkosť pre ideálne hodí;háky vnútri parochňu sú plne nastaviteľné, aby sa zmestili všetky veľkosti 4. Jednoduché umývanie a starostlivosť 5.Stav:Nové značky s Parochňa Starostlivosti Inštrukcie 1 - 6 Krok 1. Pranie v studenej alebo teplej vody 2. Pridať trocha Šampón a umyť jemne 3. Opláchnite throughly v studenej vode 4. Nie kefa, keď je mokrá povoliť parochňu odkvapkávať suché 5. Kefa parochňu do požadovaný štýl, potom to je úplne suché Kučery bude lapať späť do polohy, keď hairpiece je úplne suché 6.Hrebeňom alebo kefou s produkty vyrobené pre syntetické pls poznámka: Možno, že farba je mierne líšiť od obrázkov, pretože svetelný efekt a mnohých ďalších faktorov, ako iný počítač atď.

Štítky: ružová parochňu, čelenka parochňu, premium parochňu, farba ružová parochňu, coral pink parochňu, silný parochňu, mo bežal parochňu, kawaii parochňu, peru ružová parochňu, 99j čipky parochne.

Názov Značky StrongBeauty
Parochne Dĺžka Médium
Položiek v jednom Balení 1 Kus Len
Textúra Kučeravé
Môže Byť Permed Áno
Materiál Triedy Vysoká Teplota Vlákna
Spp Veľkosť Priemerná Veľkosť

Napíšte svoju recenziu!

StrongBeauty Žien Stredná dĺžka Kučeravé Ružová Parochňu Ombre Natura Strane Bang Style Syntetické Parochne Vlasy

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty