Holičstvo, Logo LED Visí Business Prihlásiť Holič strojčekov na Strane Päsť Dekoratívne Neónové Svetlo Prihlásiť Starostlivosti Kaderníctvo Dary

Novinka

€31.61

Holičstvo, LED Neónový nápis Tento produkt poskytuje najlepší výsledok v tme.Použite najvyššiu kvalitu priehľadný akrylový plast a osvetlenie. Vynikajúci pre zobrazenie vo vašom obchode, bar, pub, bar, reštaurácia, miestnosť - kdekoľvek sa vám páči.

Špecifikácia

Celková Veľkosť: 25 x 25 cm/ 10 x 10 cm, Vyrobené z priehľadného akrylu a LED svetlá do čierneho rámu. Ponúka inovatívny dizajn s 100% rytie, ktoré vyrezal na jeho Akrylátové Sklo (Plexiskla), aby svetelný tok. To tiež znamená, že neobsahuje nálepky alebo farby akéhokoľvek druhu.

16 REŽIM OSVETLENIA FARBY PREMENLIVÉ

Budete mať 17 Tlačidlo LED Diaľkový ovládač, ak chcete upraviť farby LED svetlo, prihláste sa. S diaľkovým ovládačom, budete mať rôzne ľahké nastavenie, ktoré zahŕňajú zapnutie alebo vypnutie svetiel, pause alebo play, matný alebo zmenu rýchlosti svetla a tiež vytvoriť dúhu farieb.

Plug Zahrnuté

Ponúkame kolík zástrčky štandardné napätie podľa vašej krajiny je štandardné.

Diaľkové Ovládanie

LED znamenie, je vybavený diaľkovým a nastavenie farieb sa vám páči. 17 Tlačidlo LED Diaľkový ovládač vyžadujú CR2025 batérie (súčasťou balenia) funkciu. Tiež jeho energeticky efektívne LED osvetlenie má dlhodobú životnosť viac ako 50.000 hodín.

Vlastné Akceptovanej Objednávky

Môžeme vytvoriť svoj vlastný LED Neónový nápis Svetlo, ktoré vhodný s vašim potrebám a používať ho pre svoje vlastné zbierky a osobné použitie. Dajte nám vedieť, témy a návrhy, ktoré si nás chcú robiť, alebo môžete poslať snímku vášho Loga a Značky, zašleme vám návrh náčrtu v rámci 24 hodín. Budete môcť skontrolovať to, komentovať a požiadať o opravy (ak je potrebná), kým si nie ste úplne spokojní s dizajnom.

Štítky: led neon prihlásiť, led prihlásiť, dámy ni, neónové svetlá prihlásiť, vlastné neon, neónový nápis, hairdress, veľké opice päsť, krátke závesné osvetlenie, holič nálepky.

Štýl Moderné
Materiál Akryl
Tvar KOLO
Číslo Modelu HKL-023

Napíšte svoju recenziu!

Holičstvo, Logo LED Visí Business Prihlásiť Holič strojčekov na Strane Päsť Dekoratívne Neónové Svetlo Prihlásiť Starostlivosti Kaderníctvo Dary

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty