4# Usb Power Elektrická Vykurovacia Podložka Nohy Teplé Zimné Papuče Ruky a nohy Teplejšie Umývateľný Pohodlné Prenosné Vykurovacie Podložky Flanelové

Novinka

€6.33

USB Elektrická Vykurovacia Podložka Nohy Teplé Zimné Papuče Ruky a Nohy Teplejšie Umývateľný

Popis Produktu

[Vysoká Kvalita Teplý Materiál]-- produkt vyrobený z hodvábne plyšový textílie, v ktorých ohrievač sa skladá z vysoko kvalitných uhlíkových vlákien. Miestne najvyššie teploty je až 50-60 stupňov Celzia.

[Umývateľný&Odolný]--Táto vyhrievaná podložka zábal možno rozdeliť na vnútorné vykurovanie rukáv a bunda a kabát s neviditeľný zips. Vnútorné kúrenie rukáv môže byť vyradená pre pranie ak si otvoriť zips.

[Rýchle nahrievanie]--To je vyhrievaný okamžite a nechajte sa, dosiahnutie menovitá teplota v 3-6 minút. Ideálne pre domáce,kancelárske,vonkajší chôdza,camping,atď.

[Hojne využívajú]--USB Kúrenie Deka je mäkké plyšové deka okolí vykurovacieho pad. Môže byť použitá na Nohy ,sedadla, teplo.

[USB Power-up, Super Pohodlné]--] Tento produkt zábal môže byť zapojený do akejkoľvek 5V USB port, ako sú nabíjačky,napájacie banka,auto nabíjania pomocou kábla USB a počítača.

Okrem teple, to môže tiež účinne zmierniť bolesť, vhodné pre pacientov s artritídy, bolesti chrbta, studenej podrážkou a menštruujúce ženy.

Možné varianty: doma, v škole, kancelárii, auto výlet, vonkajší kempovanie, rybárčenie a ďalšie.

Vykurovacie telesá môžu byť odstránené, čistenie je veľmi pohodlné

Špecifikácie:

Materiál: super mäkké flanelové

Veľkosť: 29x28CM

Napájanie: USB

Teplota: 50 Až 60 ° C

Napätie: 5V

Produkty patria:

1 x Nohy Teplejšie(vrátane USB kábla)

Štítky: nohy, ohrievač, nohy teplejšie, prekladaného ručne teplejšie, nohy ohrievača, veľký vyhrievaný koberec, strane ohrievača, nohy teplejšie usb črievičku, teplo pad, vyhrievané usb šatku, ručné teplejšie.

Pôvod CN(Pôvodu)
Teplo Zachovanie Trvania 6 Hodín & Pod
Moc 50W & Pod
Materiál Bavlna

Napíšte svoju recenziu!

4# Usb Power Elektrická Vykurovacia Podložka Nohy Teplé Zimné Papuče Ruky a nohy Teplejšie Umývateľný Pohodlné Prenosné Vykurovacie Podložky Flanelové

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty