1 Pár HTB-3100 Optickým Prevodníkom SC 10/100M Singlemode jednovláknová Vlákniny Vysielač jednovláknová Converter 25km

Novinka

€15.43

Popis Výrobku:

HTB - 3100ab jednom režime jednovláknová vysielač produktu môžete ukladať polovicu vlákien, údaje o jedného vlákna a 10/100 m miera príjem a odosielanie, kde optické vlákna zdrojov je veľmi vhodné.

Parametre výrobku:

Postupujte podľa IEEE 802.3, IEEE 802.3 u a 100Base-FX normy

10/100Mbps rýchlosť prenosu dát

Podpora full-duplex a half-duplex spôsob práce

Poskytuje štandardné rozhranie RJ45 a SC fiber rozhranie

RJ45, rozhranie podporuje aj 10Mbps a 100Mbps auto-negotiation funkcia

Rozhranie RJ45 s rýchle prepínanie funkcie

EMI Certifikácia: CE, FCC, VCCI, C-Tick

Vlákna Typu Singlemode

SC optický typ rozhrania

Vlnovej dĺžke 1310nm 1550nm

Prenosová vzdialenosť 25 km

Maximálny prenos optického výkonu -12.0 dBm

Minimálne emisie moc -19.0 dBm

Citlivosť -34.0 dBm

15.0 dBm optického vlákna strate spojenia

LED Popis:

LED

Farba

Funkcia

FX 100

Zelená

Svieti, keď 100Base-FX operácie

FX Link/ACT

Zelená

Svieti, keď optického kábla pripojenia so vzdialené zariadenie je dobré. Bliks pri každom FX dopravy je prítomný

Moc

Zelená

Svieti pri +5V Napájanie je k dispozícii

FDX/Col

Zelená

Svieti, keď je plný duplex režim je zapnutý. Bliká, keď zrážky je prítomný

TX 100

Zelená

Svieti, keď 100Base-TX kábel prevádzky

TX Link/ACT

Zelená

Svieti pri TP kábel s diaľkovým prístroj je dobré. Bliká, keď návštevnosť je prítomný

Štítky: 10g sfp, Vlákna, prepínač fibra priemyselné, tp link wifi, analoge optický konvertor, Meď SFP, fm skener, vysielač optických vlákien, otdr tester, d link.

Názov Značky Joinwit
Typ Konektora SC/UPC
Veľkosť 20cm*20cm*20cm
Kompatibilné TP-link
Vlákna Typu Jediný Režim
Číslo Modelu HTB-3100 Optického Vlákna Médií
Položka Dĺžka 1m

Napíšte svoju recenziu!

1 Pár HTB-3100 Optickým Prevodníkom SC 10/100M Singlemode jednovláknová Vlákniny Vysielač jednovláknová Converter 25km

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty