100G Prírodný Kameň Minerálne sklo Modré Apatitu Kameň Liečivých Domáce Dekorácie akvárium Terénne DIY Materiál Remeslá

Novinka

€3.48

Vitajte vo Svete Rudy Obchod a Prajeme Vám Šťastný Život!

1. Vieme Zabezpečiť Profesionálne a Rýchlo Logistické Služby!

2. Máme Dostatok Zásob na Splnenie Vašej Objednávky Potreby!

3. Objednávka Neobsahuje Žiadne Faktúry, Potvrdenia Alebo Kupóny. Ak Ste Ju Potrebujú, Môžeme Poskytnúť To, Prosím, Kontaktujte Zákaznícky Servis.

4. Vzhľadom na Ručné Meranie, Prosím, aby Hmotnosť, rozmery a vypnutie Farba!

Výrobky Sú Priamo Vyrábané a Predávané Továrne, a Ceny a Kvality, Sú Viac Zaručiť. Starostlivo Vybraných Surovín, Vynikajúce Technológie Výroby a Lepšie Služby. Veľkoobchodné Zľavy, Podpora Prispôsobenia!

Popis Výrobku:

Názov: Modrá Fosfor Šedá Štrk

Materiál: Prírodné Modré Fosfor Šedá

Veľkosť:5-7mm

Funkcia: Rodina Domácich Ozdoby , Kameň Generátor Energie , Čistenie , Degaussing Meditácie Kameň , Znamenia Zverokruhu Patróna!

Profil spoločnosti: Môj Továreň Bola Založená in2018Years,Je Zbierka z Prírodného Kameňa Obstarávanie,Spracovanie,Predaj Integrácie CompanyOurProduct Kvality, Cena Je Lepšie. Hlavné Produkty Sú Prírodné Crystal Šesťhranné Prism, krištáľová Guľa,Drvený Kameň,Minerálne,AgateTopaz,Prírodný Krištáľ,LabradoriteFluorite,Vzorky OreEtc.Prírodný Kameň, Ak Potrebujete, Môžeme Tiež Nájsť Surového Kameňa na Trhu pre Vaše Spracovanie a Výrobu. Našu Bezúhonnosť, Sily a Kvality Výrobku, ktoré Boli Vykázané v Priemysle. Vitajte Priatelia zo Všetkých oblastí Života na Návštevu, Sprievodca a Business Diskusiu! Vašej Piatich-Star Povzbudenie, Sme Všemohúcnosť, Vážení, po prevzatí Tovaru, Ak Ste Spokojní s Našimi Tovar, Prosím, Dajte Nám päťhviezdičkové Hodnotenie a Krásne Hodnotenie. Toto Je pre Nás Veľmi Dôležité, Takže Prosím, Pomôžte Nám Urobiť päťhviezdičkové Hodnotenie. Ak sa nemôžeme Uspokojiť, nemusíte sa Ponáhľať Dať Negatívne Komentáre. Prosím, Komunikovať s Nami v Čase a Verím, Že Môžeme Vyriešiť Všetky Problémy za Vás. Všetky Kryštály Sú Prírodné. Prírodný Krištáľ, Každý Kameň Je Iný, a Každý Produkt Má Farbu Rozdiel. Kryštál Je Produkt Prírody, Každý Kryštál Je Iný, Prírodné Produkty Nevyhnutne Mať Bavlny, Vlny a Ľadovej Trhliny, Pôvodný Kameň Je Iný, Každý Produkt Má Svoju Jedinečnú Krásu! To Je to, Čo nazývame Krásu Ľutovať. Ako Človek, nikto Nie Je Dokonalý Prijať Svoje Vlastné Nedostatky, nieto Drahé Kamene Stovky Miliónov Rokov Dozadu.Ďakujem, že Ste prišli a Prajeme Vám Šťastný Život

Štítky: modrá socha, akvarijné dekorácie osoba, rhino, modrý slon, akvárium socha dekorácie, groot akváriu dekorácie, žltá akváriu dekorácie, slon feng shui, rhino stenu, figúrka nosorožec.

Štýl Pastoračné
Tému Písmená
Materiál Organický Materiál

Napíšte svoju recenziu!

100G Prírodný Kameň Minerálne sklo Modré Apatitu Kameň Liečivých Domáce Dekorácie akvárium Terénne DIY Materiál Remeslá

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty