QiaoqingTing Youpin infračervené pulz antipruritic stick Pitnej Bodnutí Komára Kousnuti Zmierniť Svrbenie Pero Neutralizovať Dieťa Dospelých

Novinka

€12.88

Pred vami, aby vezmite Prosím na Vedomie: je Xiao ekologické reťazca výrobkov [nie je žiadny Xiao LOGO na to]

Položka farba môže zobraziť mierne aberration v dôsledku rôznych streľbe svetla a monitora. Konkrétne parametre :

Model výrobku : AGW-06

Nabíjacie napätie : USB 5V

Nabíjací prúd : 1000mA kapacita Batérie : 200MAH

Produkt objem : 18 x 18 x 102(mm)

Produkt netto hmotnosť : 35 g

Produkt materiál : hliníková ABS

Vykurovanie materiál : MCH keramiky

pokyny:

1. Je to normálny jav používať na normálnej pokožky, ktorá je odlišná od pokožky oblasti po tom, ako bol uhryznutý komárov.

2. Prosím, nepoužívajte ho v rane, očami a v okolí. Prosím, nepoužívajte ju v citlivej oblasti Alebo tenkú kožu v oblasti, nepoužívajte vo vlhkom pokožky. Horné používať Suché oblasť dôkladne pred použitím. 3. Ľudia so zlým krvným obehom, kožné alergie, necitlivosť alebo kože, kožných chorôb, nepoužívajte, prosím, pre tých, ktorí nie sú citlivé na teplotu.

4. Tento výrobok nie je možné používať na liečbu alebo liečbu bodnutie hmyzom alebo po hmyzom Liečbu anaphylaxis.

5. MCH keramické hlavu o tomto výrobku môžu byť čistené s alkoholom, nie Očistite s vodou, a venovať pozornosť čistote pri používaní. Infračervené pulz antipruritic stick Fyzickej antipruritic, tak, že komára kousnuti nie sú nepríjemné, 10 sekúnd znížiť príznaky svrbenie kože, bezpečné a šetrné k životnému prostrediu

Fyzické antipruritic, bezpečné a spoľahlivé. Po komára kousnuti ľudskej kože, sa vstrekuje jedovaté sliny do kože, čo spôsobuje svrbenie. Tookfun.

Po tom, ako bol uhryznutie, telo zvýši svoju telesnú teplotu odolať baktérie a vírusy. COKIT Antipruritic Stick napodobňuje reakcia tela na zmiernenie vírus potom, čo bol uhryznutie. Pomocou pulse wave technológie a teplota rýchlo odstrániť svrbenie spôsobené komár sliny, to je veľmi bezpečný a nezobrazí príznaky alergie.

Zabudovaný motor, vibračná masáž je veľmi pohodlné Zabudovaný motor, rýchle reakcie, nízka spotreba, komfortné masáž pre pohrýzol kože, Účinne umožňuje skus pokožky, urýchľujú krvný obeh a urýchľuje úľavu od svrbenia.

Infračervené pulzov, zmierniť svrbenie a to do 10 sekúnd, Pomocou objektívu zbierať tepla, cez infračervené spojenie pulzov, teplo je zavedená do kože, tak, že svrbenie bielkovín v mosquito sliny zmeny,

Špeciálne navrhnuté tak, 40 ℃ 50 ℃, 2 rôznych teplotách. To je 50 ℃, keď červené svetlo je vhodné pre dospelých. Tookfun.

Keď modré svetlo je on, to je 40 ℃ Tookfun , vhodné pre deti. Poznámka: 1: je zakázané používať pre 0-1 rok staré dieťa. 2: Prosím, použite ju s pomocou rodičov.

MCH keramické, energeticky úsporné a komfortné. Vedúci používa MCH keramiky, ktorá vyrába teplo rýchlo a rovnomerne. Je bezpečný materiál, a nedráždi pokožku.

200mAh batérie, keď je batéria úplne nabitá, môže byť použité ako 100 krát.

Môže zmierniť uhryznutie komáre, včely a mravce

Malý a prenosný, nosiť ho so sebou a chrániť deti a rodiny bezpečne.

Štítky: Xiao, mi xiomi, huohou nôž, xiomi, xiao kontroly stick, Youpin, stanica meteo, smartmi xiao, stick chodiť, ihealth xiao.

Štát Montáž Ready-to-Go
Gyro Infračervené pulz Antipruritic stick
Názov Značky Xiao
Číslo Modelu Qiaoqingting
Pôvod CN(Pôvodu)

Napíšte svoju recenziu!

QiaoqingTing Youpin infračervené pulz antipruritic stick Pitnej Bodnutí Komára Kousnuti Zmierniť Svrbenie Pero Neutralizovať Dieťa Dospelých

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty