Rem Ram Anime Itasha Kapota Samolepky Kryt Motora Nálepky-Nálepky Na Auto Lesklý Film Re:Život v inom svete od nuly

Novinka

€43.14

Tento produkt je vodeodolný opaľovací krém, trvalá farba, nikdy nevyblednú.Lúpať, aby nezostali žiadne lepidlo, farby nebolí, nebojte sa bude to bolieť vaše auto!

Táto nálepka je presnosť atramentové výrobky, vzory nad ďalšia vrstva fólie, vodotesné, krém na opaľovanie, a nikdy nevyblednú. Film povrch je jasný!

Normálne auto kapucňou veľkosť 1.35 * 1.5 Bežné, ako napríklad auto kryt širšie ako priemer auto, môžete zvoliť väčšiu veľkosť založené na skutočnej veľkosti.

(Vektor) tlač bude trochu jasnejšie ako (obrázok), atramentové ,ale nemá vplyv na výsledky Veľkosť: Dĺžka:150 CM*Šírka:135 CM (predvolená veľkosť prispôsobiť, ak nechcete, povedzte nám, veľkosť hood ) Materiál: Vodeodolný pre atramentové tlačiarne, materiály Výrobného procesu: Atramentové balenie Obsahuje: 1PCS* Kapucňa Nálepky Zásielky: Ak si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel. Vracia: snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky. Záruka a Údržba: Prosím, dajte nám do 14 dní po položku prijaté. Prosím získať číslo RMA & vrátil adresa pre všetky vrátenie tovaru. Návrat položky, MUSIA mať všetky ORIGINÁLNE balenie a príslušenstvo. Budeme nahradiť položky, ktoré sú nefunkčné, pre 20 dní od dátumu prijatia. Položky, ktoré majú fyzické násilie nie sú kryté zárukou. Náhrady sú len ponúkané za chybné výrobky vykazujú do 7 dní od doručenia. Kupujúci prevziať zodpovednosť platiť pre vrátenie nákladnej z akýchkoľvek dôvodov . Poštovné a manipulačné poplatky sú nevratné v každom prípade Spätnej väzby & Kontakt: Pozitívna spätná Väzba je náš život. Staráme sa našim zákazníkom. Takže ak budete mať akýkoľvek problém, ihneď nás prosím kontaktujte prostredníctvom www.kimgroup.sk Správa a my sa budeme snažiť vyriešiť. Dochádzky, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu nemôže riešiť problémy. To môže len získať negatívne na oplátku. Vážne Kupujúci Iba V Tom! Žiadny kontakt, ale neutrálne alebo negatívne spätné väzby kupujúceho nebudú akceptované Prosím, miesto cenovú ponuku, len ak súhlasíte so všetkými podmienkami

Štítky: anime auto vinyl, anime schodisko nálepky, holo nálepky anime, 3d itasha odtlačkový, emilia, rezero, auto zr, anime kapota nálepky, anime nálepky vinyl, re nula.

Druh Iné 3D Nálepka
Položka Priemer 0inch
Model hra
Položka Dĺžka 59inch
Typ Nálepky Auto Tela
Dizajn Karikatúra
Položka Druh Nálepky
Položka Výška 0inch
Kategória Nálepky
Druh Materiálu KK
Umiestnenie Nálepky Vedúci
Položka Šírka 53inch
Balenie Nie Zabalené
Názov Modelu CNS1616

Napíšte svoju recenziu!

Rem Ram Anime Itasha Kapota Samolepky Kryt Motora Nálepky-Nálepky Na Auto Lesklý Film Re:Život v inom svete od nuly

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty