Automatické Pet Krmítko pre Psa, Mačky Potravín Dávkovač Kontajner domáce zvieratá PS7101

Novinka

€46.17

Kľúčové Vlastnosti Kŕmenie Vášho domáceho Maznáčika, Zatiaľ čo Ste Preč: prispôsobiteľné feeder môžete nastaviť jednoduché programovateľné časť veľkostiach a 4 automatické kŕmenie môže byť naplánované na deň. Dišpenz od 1-10 porcie za jedlo, každá porcia je asi 10g. Modrá lightup lcd displej poskytuje ľahko nastaviteľné nastavenia. Voice record funkcia. Volanie do svojej domáce Zvieratá Pre Kŕmenie: automatické pet feeder má zabudovaný hlasový záznamník a reproduktor. Nahrať hlasové volanie svojho domáceho maznáčika na jedlo hore. Keď sa zvuk automaticky prehrá každý čas, vaše zvieratá budú počuť a prichádzajú k jedlu. Veľkú Kapacitu, Skladovanie, Ľahko Sa Čistí: 4.5 l kapacita je ideálny pre psov, mačky, a multi-pet domácností, rôznych veľkostí. Udržuje domáce zvieratá na bežné kŕmenie podľa harmonogramu. Okrem toho zrna, skladovanie vedro a potravín zásobníka sú vymeniteľné, ľahko demontovať a vyčistiť. Magnetický zámok veka zabraňuje vášho domáceho maznáčika z kopanie vo. Spoľahlivá Konštrukcia Zabrániť Potravín Zamykanie : Unikátne dopravné dizajn môže zabrániť džemy, nech vaše domáce zviera vychutnať jedlá. Tento systém sa zmestí väčšina z rôznych tvarov suché potraviny, ale jedlo veľkosť nesmie presiahnuť 5-15 mm, inak potravín môžu byť uviazol v diere. Ideálne pre zdravé kŕmenie zvierat. Napájací Adaptér: beží na napájací kábel do zásuvky alebo 3"d" batérie: feeder je plug-in pohonom a napájaný z batérií. A napájací kábel je nám ul zástrčku. V prípade náhleho výpadku prúdu doma, batéria sa automaticky napájanie, aby to fungovalo, aby bola zaistená zvieratko dostane krmív. batérie nie sú súčasťou. Popis

Toto je automatické pet feeder, ktoré môžu pomôcť nakŕmiť vaše krásne zvieratá a pomôžte im udržať dobré stravovacie návyky.

Ak sa stále trápi fakt, že zvieratko nie je schopný dostať krmivo na čas z dôvodu, aby vaše obchodné cesty, nadčasy, cestovanie, náš automatický pet feeder je pre vás. Náš automatický pet feeder môže pomôcť nakŕmiť vaše krásne zvieratá a pomôžte im udržať dobré stravovacie návyky. Tento feeder je vhodné, aby ste na kontrolu príjmu potravy z vašich miláčikov. Okrem toho, že má record funkcia. Môžete nahrávať to, čo vám chcem povedať, že do stroja ak chcete zavolať do svojej domáce zvieratá na jedlo, tak, aby vaše domáce zviera príde, keď zvuk sa automaticky prehrá každý čas. Ak je tam jeden, automatické pet feeder, nemusíte sa starať o svoje domáce zvieratá dlhšie. A náš automatický pet feeder bude vaša skvelá voľba.

Toto je automatické pet feeder. Neváhajte kúpiť.

Až 4 jedlá denne, dišpenz od 1 - 10 porcií za jedlo Nahrať hlasové volanie svojho domáceho maznáčika na jedlo až Ľahko demontovať a vyčistiť zrna, skladovanie vedro a potravín zásobníka Beží na napájací kábel do zásuvky alebo 3 " d " batérie ( nie sú súčasťou ) 4.5 L kapacita suchých potravín, môže byť dodávané pre mnoho dní množstvo kŕmenie LCD displej zobrazuje presnosťou na magnetický zámok krytu zabraňuje vášho domáceho maznáčika z krádeže CE, FCC, rohs certifikáty Špecifikácie Veľkosť: 12" x 9" x 15" ( L x W x H ) Kapacita: 4.5 L Materiál: ABS Čistá hmotnosť: 5 kg Napájanie: D batérie 3 kusy ( nie je súčasťou dodávky), AC / DC adaptér, Výstup: 5V / 0,8 W Displej: LCD zoznam Balíkov: 1 x Pet feeder 1 x Napájací adaptér 1 x Príručka

Štítky: dekoratívne psa skladovanie potravín kontajner, anti domáce zvieratá, psa skladovanie potravín kontajner, väzby domáce zvieratá, pes suché krmivo, obojok psa, pet misa 5, misa psa, Mačka, agapornis automatické kŕmidlá.

Položka Druh Skladovanie Potravín
Materiál Plastové
Objem 4.5 L
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu PS7101
Názov Značky Cawayi Chovateľskej Stanice
Platné Psa Plemena Malý Pes

Napíšte svoju recenziu!

Automatické Pet Krmítko pre Psa, Mačky Potravín Dávkovač Kontajner domáce zvieratá PS7101

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty