Staré Spojených Štátov,Prachotesný Vetru Tvár Masku,Opakovane,Umývateľný Handričkou,bočný Kryt,Kryt na Prach Muži Ženy

Novinka

€3.29

Materiál--Úst Maska Je Vyrobená Zo 100% Polyesterového Materiálu A Môže Byť Používaná Po Celý Rok. Útulné A Priedušný Materiál nebude Trieť Tvár A Je Ľahké Na Nosenie Bez Príčinou Nepohodlie.

dizajn--Vybavený dvoma aktívne uhlie-filtre kus s vymeniteľnými 5-vrstvu ochrany a M-tvarované spona na nos. Ak chcete chrániť vaše zdravie rodiny a získať pochvalu z vašich priateľov rovnako, nemyslím si, že bude chýbať.

veľkosť--Majú Dve Veľkosti Pre Deti A Dospelých (veľkosť S:7.9""x5.8""). Ústa Maska Je Dostatočne Široká Na Pokrytie Nos, Ústa A Tvár, Vám Poskytujú Dokonalú Ochranu.

Príležitosti--Platné pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie alebo rod, ale aj počas celého roka. Aj vo vašom živote, že to nebude mať vplyv na vašu prácu alebo váš každodenný život. Je nutné, v každodennom živote.

Funkcia-- prachu maska má vlastnosti proti prachu, anti-baktérie, anti-vozidlo výfukových plynov, atď. ktoré nemôžeme vidieť a cítiť, ktoré sú škodlivé pre telo a škodlivé častice vzduchu. Niečo musíme mať v našom živote. Je to dobré pre vás možnosť nosiť masku kedykoľvek. Krásne vzory môžu zlepšiť svoj vzhľad.

Štítky: cascade šaty purple, darčeková krabička pvc pyramída, ford toures 2009 led, ford traktor posteľná bielizeň, ženské kábel led rgb, galaxy notebook film, casaula športová obuv, cascade platinum oxi, ford tranzit mk7 pero.

Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Vzor Typ Tlač
Materiál Polyester
Certifikácia ŽIADNE
Bezpečnostný štandard ŽIADNE
Číslo Modelu 01
Trieda ochrany ŽIADNE
Pohlavie MUŽI

Napíšte svoju recenziu!

Staré Spojených Štátov,Prachotesný Vetru Tvár Masku,Opakovane,Umývateľný Handričkou,bočný Kryt,Kryt na Prach Muži Ženy

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty