POWECOM Opakovane ffp2 maska na Ústa Maska Pohodlné CE Ochranný Respirátor pleťové Masky Úst Utlmiť Kryt Čelenka Štýl

Novinka

€11.64

Prosím, láskavo pripomenúť:

Uvedený výrobok vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu.

Odporúča sa použiť Powecom oficiálne stránky na kontrolu pravosti kód. O CE2834 Maska

1. Naše Masky môže izolovať menšie častice, a uloženie prísnejších na tvár, to nie je ľahké úniku vzduchu z periférie, a filtračná účinnosť tuhých častíc môže dosiahnuť 95% za štandardných podmienok. 2. Je potrebné nosiť Masku, ak musíte ísť na preplnených miestach, alebo odbytu, atď. 3. Starší ľudia, deti a tých, dýchacie problémy, nie je vhodné nosiť ju na dlhú dobu.

Na CE2834 maska nie je jedno masky. V tomto osobitnom prípade (nedostatok zdrojov), to môžu byť znovu použité. Ale tam sú podmienky:

1. Keď maska dostane kontaminácie, ako sú sliny, krv, slzy a iné telesné tekutiny, musí byť nahradený; 2. Používateľ zrejme cíti, že dýchací odpor je väčší než predtým a musí byť nahradený; 3. Masky sú poškodené a musia byť nahradené, 4. Odporúča sa nahradiť ju po použití 4-krát.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky do 3 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: likvidujte maska, ffp2 maska, čistiť tvár, ffp2 maska powecom, elektrické filtračné masky, ffp3 vojenské maska, masku na tvár pre dieťa, čelenka ženy, ffp2mask, ffp2.

Kľúčové slovo 2 ffp2 masku na tvár ffp2 úst maska
Kľúčové slovo 3 ffp2 9502 masky
Kľúčové slovo 1 masky pre dospelých ženy maska
Funkcia Osobné
Platné Dospelý
Trieda ochrany ffp2
Názov Značky POWECOM
Položka Druh Masky
Životný cyklus Non-jednorazové
Pôvod Čína (Pevninská Časť)

Napíšte svoju recenziu!

POWECOM Opakovane ffp2 maska na Ústa Maska Pohodlné CE Ochranný Respirátor pleťové Masky Úst Utlmiť Kryt Čelenka Štýl

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty