Ali Kráľovná Vlasy Tela Vlna Panny Ľudské Vlasy 14" 20" 613 Vopred Trhal 360 Čipky Čelnej Uzáver S Úpravu Prirodzené Farby

Novinka

€105.16

Vysoká Kvalita #613 Telo Vlna Čipky Frontálne

Položky Názov: Brazilian #613 Telo Vlna Čipky Frontálne Názov Značky: Ali Kráľovná Vlasové Produkty Co., Ltd Farba vlasov: Prírodná Čierna Farba, Môžu byť Farbené a Bielené. Dĺžka Vlasov: 14"~20" Vlasy Materiál: Vysoko Kvalitné Ľudské Vlasy Útku Dodacia lehota: Cca 2-5 Dní DHL/FEDEX Funkcia: Zdravý, Plný a Živý Textúra

Spôsob Dopravy:

FedEx, DHL, www.kimgroup.sk Štandardná Doprava, DPEX,USPS Všetky k Dispozícii. Pls dajte správne expedičné informaiton bez P. O políčko & APO.

Dane Colný:

Express Spoločnosti neakceptuje Žiadne Adresu S P. O box / APO. a treba zaplatiť kupujúcim, je mimo našej kontroly, dúfam, že sa vám mohol pochopiť.

Môžete Vlasy Farbené Alebo Bielené?

Áno, určite to môže byť farbené,pokrčené,narovnané,žehlička flatted a bielené ako svoj vlastný štýl. (PS: Pls nemajú presiahnuť 150 C, alebo vlasy budú zničené.)

Ako kefa moje vlasy?

Použitie široký-zub špirála jemne umývať si vlasy. kučeravé vlasy pls hladké vlasy po ruke. Nie kefa na vlasy od koreňa k špičke, a to počnúc končí, hrebeňom cez a potom od stredu, potom sa nakoniec ide zhora.

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Spleti?

Ako je to 100% ľudské panenské vlasy, vlasy, je stále s full kožičky, zosúladiť v rovnakom smere. Po tom, čo sme urobiť rovné vlasy do rôznych curl modelov, kožičky, o každý prameň vlasov je už ležia vedľa seba, to môže byť hore a dopredu, to je dôvod, prečo niekedy budete cítiť, že to nie je veľmi ľahko spustiť vaše prsty cez vlasy, a je to jednoducho preto, že má štýl vlasov a kožičky sú zastavenie vaše prsty, pretože z toho, čo sa môže reagovať vaše prsty nejaký votrelec. Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie. Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Zhadzovať?

Po robotníci šiť vlasy kusov v balíku, môžu tam byť nejaké krátke kúsky, ktoré nie sú pripojené na útek, tak pri prvom hrebeňom alebo umyť, to bude ísť von. To nie zhadzovať, špirála ich von a bude to v poriadku. Na wefts sú dvojlôžkové vypracovaný stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, pls uistite sa, že tesnenie okraje wefts, takže to nebude haly. A nikdy umyť alebo česať vlasy s príliš veľa sily, je panenské vlasy, potrebuje viac lásky, starať sa o to,alebo to bude vylamovať.

Ako umývanie moje vlasy?

Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie.Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Štítky: 360 čipky čelnej uzavretie transparentné, ali milosti, blaženosť vlasy, beyo, telo vlna predné čipky frontálne, 24 palcový ľudské vlasy parochňa, 27 telo uzavretie, vigin ľudské vlasy uzavretie, rovno pred 613, 5x5 uzavretie vlna.

Textúra Telo Vlna
Hustota 130%
Základný Materiál Švajčiarskej Čipky
Číslo Modelu V-#613 360LFBW
Materiál Triedy Panenské Vlasy
Vyrobené Metóda Ručne Viazané
Druh Čipky Frontálne
Exkluzívne Služby Drop Shipping Logo značky a Balenie Určené
Položiek v jednom Balení 1 Kus Len
Čipky Veľkosť 360
Farba Vlasov Prírodné Čierna Farba, Môžu byť Farbené
Názov Značky ali kráľovná
dodacia lehota Dodávaný do 48 Hodín, Prijaté do 2-5 Pracovných Dní
Farba Čipky Svetlo Hnedá
Môže Byť Permed Áno
Typ Farby Čistá Farba
Vhodné Umiera Farby Tmavšie Farby Len
Vlasy Výhodou Môže byť Narovnané, krútia, a Inovovaný Ako Vaše Vlastné Vlasy
Ľudské Vlasy Typ Brazílsky Vlasy

Napíšte svoju recenziu!

Ali Kráľovná Vlasy Tela Vlna Panny Ľudské Vlasy 14" 20" 613 Vopred Trhal 360 Čipky Čelnej Uzáver S Úpravu Prirodzené Farby

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty