1PC Papagáje Bicykel na Koni Hračka pre Vtáky Zábava Bezpečné Inteligencie Vlak Hračka Vták Dodávky Ostriež Závesné Hojdačky, Hračky Pre domáce Zvieratá

Novinka

€2.55

Hlava .hlava{ padding:25px 0 20 px 0; text-align:center; } .title>div:nth-of-type(1) { font-weight: odvážnejšie; font-size:20 px; } .title>div:nth-of-type(2){ color: #c5c5c5; font-size:12px; } .riadok { display: flex; } .riadok-item{ width:100%; height: 330px; flex:1; padding:5px 3px; skrinka-rozmery:hraničná-box; } .riadok-item-vnútorné{ width:100%; height:100%; border:2px solid #F7F7F7; skrinka-rozmery:hraničná-box; padding:3px; position:relative; } .vlajka { position: absolute; top: 3px; right: 3px; šírka:34px; height:menšou ako 32 px; } .vlajky> > img{ width:100%; height:100%; } .riadok-img{ width:100%; height:calc(100% - 60 px); } .riadok-cena { width: 100%; height: 60 px; } .riadok-cena>p{ text-indent:15px; margin:5px 0 0 0; width:100%; pretečeniu: auto; font-size:16px; } .riadok-cena>p>span{ display:inline-block; float:left; width: 50%; } .riadok-cena>p>rozpätie:nth-of-type(1){ text-decoration:line-through; } .kúp-teraz-zábal{ width:100%; padding-top:10px; text-align:center; } @media screen and (max-width:414px){ html,body { width: 100%; } body { margin: 0; } .riadok{ display:block; pretečeniu: auto; } .riadok-item{ šírka: 50%; height:330px; display:inline-block; float:left; } .riadok-cena{ height: 40px; } .riadok-cena>p { font-size: 12px; text-indent:15px; } } ODPORÚČANÉ PRODUKTY PONÚKAME VÁM KVALITNÉ MÓDNE POLOŽKY

$10.78 $4.83

$38.81 $24.84

5,99 dolárov $1.74

$7.56 $3.6

$51.11 $32.71

$43.56 $23.28

$48.15 $25.79

$7.63 $4.88 Odrážky:

1、Školenia Rekvizity: vlastník musí učiť vtákov, jazda na bicykli, trpezlivo. To môže vlak vtáka mozgu, rozvíjať inteligenciu, pomôže im učiť sa nové zručnosti, budovať svaly a zostať zdravý.

2、Bezpečné pre Vtáky: Všetky vták-bezpečných materiálov, bez škodlivých látok, non-jedovaté, a bez chuti. Bicykel, telo je vyrobené z nezničiteľný nehrdzavejúcej ocele, pevné a trvanlivé, a môže byť bezpečne priviedol k pierko priateľov a hrať.

3、Viaceré Účely: Vlak inteligencia papagáje, udržiavať ich v bezpečnom prostredí, poskytnúť nevyhnutné telesné cvičenie, zníženie agresivity a osamelosť vtákov.

4、Správnu Veľkosť: Malá veľkosť, o 14*7.9*11.7 cm. Veľké veľkosti o 17*11.4*11.6 cm.

5、Vhodné domáce Zvieratá: Vhodné pre malé papagáje, ako Nyasa Lovebird, finch, veľká veľkosť je vhodná pre niektoré stredné papagáje, ako papagáje, kakadu, Africký šedý, atď.

Špecifikácia: Materiál: kov, drevo, plast

Váha: cca 54 g

Veľkosť(cca.):

malé 14*7.9*11.7 cm/5.51*3.1*4.60 v

veľká 17*11.4*11.6 cm/6.69*4.88*4.56 v

Vhodné pre: Xuanfeng, malé slnko a iné vtáky

Balenie Zoznam:

1*Vták Inteligencie Školenia Hračka

Na naše Brazílsky priatelia:

Brazília Post má dočasne oznámila, že bude účtovať asi $3.50 na objednávku pre všetkých medzinárodných zásielok na 27. augusta (miestneho času). Tento poplatok sa hradí kupujúci po self-vyhlásenie a bude vrátená, ak nebude zaplatené. Ak nemôžete prijať $3.5 colný poplatok, prosím, nie objednávku.

Pre viac informácií, pozrite si prosím nižšie uvedený odkaz, veľmi vám ďakujem za vaše pochopenie!

Kupujúci čítanie

1. O platbu

Podporujeme nasledovné spôsoby platby:

2. O dodávky

A. Poštovné A Odovzdanie

Budeme prijímať rôzne kanály podľa charakteristík prepravu tovaru. To môžu dosiahnuť viac než 200 krajín a regiónov. Sľubujeme, že všetky objednávky budú vydané do štyroch dní. Od sledovania čase rôzne kanály budú líšiť, poštových zásielok, zvyčajne ukazujú, 1-4 dni pre medzinárodné expresné dodávky, a ak je preťaženiu, sledovanie informácie o čase bude predĺžená.

A. O colnej a colnej

Poštových zásielok, zvyčajne nevytvárajú tarify, ale colných predpisov v rôznych krajinách budú mať rôzne colné odbavenie krát. Prosím sledujte informácie v dobe a obráťte sa na miestnu poštu, ak je to potrebné. Medzinárodné expresné doručenie zvyčajne vytvára ciel. Vezmite prosím na vedomie, miestne dane colný noriem s cieľom vyhnúť sa colné problémy spôsobuje výrobky, ktoré majú byť vrátené alebo zničené. Ak je to potrebné, obráťte sa na miestne colné konanie v spoločnosti alebo priniesť informácie pre miestne colné odbavenie. Nakoniec, prajem vám šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu.

3.Vrátenie A Politík

Pretože medzinárodnej prepravy nákladov a času náklady sú pomerne veľké, preto kladieme veľký dôraz na kvalitu produktov. Budeme dôsledne skontrolujte, či sa dostane poškodený produkt, prosím kontaktujte nás. Pre váš prospech, skontrolujte package skôr, než ho podpíšete a pošlete fotografiu k nám. Budeme hodnotenie výrobku podľa konkrétnych podmienok produkt, ktoré vám pomôžu vyriešiť tento problém, budete mať možnosť vychutnať si ďalšie zľavy. Ak chcete vymeniť alebo vrátiť tovar bez poškodenia výrobku, len návrat poštovné náklady budú účtované a zašleme vám nový produkt pri prevzatí výrobku. Ďakujeme vám za vašu podporu a porozumenie.

4. Farebný rozdiel:

V dôsledku rozdielov medzi jednotlivými obrazovkami, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba projektu. Scheler Vrátenie tovaru: Kupujúci môže vrátiť tovar do 7 dní od prijatia tovaru. Počas tejto doby, ak nie je práca kvality problém, predávajúci nebude akceptovať vrátenie.

Štítky: klietka papagáj, papagáj ostriež, vták ostriež stojan, vták ostriež, zelený papagáj plienky, príslušenstvo vták, vták stojan, edvard munch scream, vták postroj a vodítko, papagáj.

Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Vtáky
Materiál Plastové
Je To Inteligentné Zariadenie No

Napíšte svoju recenziu!

1PC Papagáje Bicykel na Koni Hračka pre Vtáky Zábava Bezpečné Inteligencie Vlak Hračka Vták Dodávky Ostriež Závesné Hojdačky, Hračky Pre domáce Zvieratá

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty