YIQIXIN Smart Key Card 433Mhz Pôvodné ID46-PCF7947 Čip Pre Renault Clio Logan Megane 2 3 Scénické 3 Tlačidlo Vzdialenej Karty Smart card Key

Novinka

€7.40

YIQIXIN Smart Key Card 433Mhz Pôvodné ID46-PCF7947 Čip Pre Renault Clio Logan Megane 2 3 Scénické 3 Tlačidlo Vzdialenej Karty Smart card Key

Sľubujeme, že naše výrobky sú odlišné od väčšiny produktov na trhu, jeden je originál interný čip štruktúra, ostatné je najnovší čip. Tam je rozdiel v životnosti dva, a pretože pôvodný čip je drahé, v čase výroby, sme nie sú určené na výmenu cena pôvodnej čipovej karty smart card s cenou najnovší čip karty smart card na predaj!

Vlastnosti: 100% Zbrusu nový a Vysoká Kvalita!

1 - To je pre vás, ak chcete nahradiť opotrebované alebo zlomené Diaľkové Tlačidlo.Nové Diaľkové Smart Key vhodný Pre Renault kľúč.

2 - Najlepšie náhradu za rozbité alebo nosiť kľúče,alebo skvelé pre ďalšie tlačidlo.

3 - Diaľkové ovládanie frekvencia 433 MHz + batérie

4 - je vhodný na číslo modelu 7947

5 - Budete potrebovať program kľúč a rez čepeľ na locl automobilový zámočník pred použitím.

6 - je potrebné znížiť kľúčové čepeľ a program na zápas s autom na Povolenie automobilový zámočnícka dielňa.Väčšina locksmiths teraz poskytovanie takýchto služieb,a účtovať oveľa menej, ako predajca.

Ako budem vedieť, že tento kľúč je vhodný pre moje auto? vaše pôvodné kľúč smart key. vaše pôvodné kľúč má rovnaké tlačidlá. vaše pôvodné kľúč má rovnakú frekvenciu. Ak vyššie uvedené položky zápas, je to ok, ak chcete kúpiť tento produkt.

Poznámka : ak čip alebo stlačením klávesu typ lamiel nie je isté, prosím, nekupujte. To nebude fungovať.

Teplé Tipy:

1 - Naše výrobky nemá akékoľvek auto značky, loga, www.kimgroup.sk forbiden predávať s logom! ak nie je možné akceptovať, prosím, nie je cieľom. Ďakujem.

2 - Tento projekt je diaľkové ovládanie, ktoré obsahuje všetky komponenty na diaľkové ovládanie a je celý kompletný kľúč, nie len kľúč shell.

3 - obraz je skutočný produkt. Nie stiahnuté z internetu. Prosím, porovnať zadajte shell, uistite sa, že položka je rovnaký ako náš produkt pred zakúpením.(Hlavne vnútornú štruktúru, čip typu a frekvencie)

4 - Oznámenie pred tým, ako váš nákup: ak váš origional tlačidlo má rôzne vzhľad alebo frekvencia, prosím, nekupujte. To nebude fungovať.Prosím, pozorne si porovnajte pred uvedenie objednávku,veľmi pekne vám Ďakujem.

Názov položky: Pre Renault Clio Logan Megane 2 3 Scénické Kľúča Vozidla Kotúč: Áno/Small Key Uncut Čepeľ Elektronických Dosiek:Áno Hmotnosť:50g Tlačidlá: 3 tlačidlá, Auto Logo Nálepky: Žiadna Elektronika/Batérie: Áno Transpondér Čip: ID46 PCF7947 Čip Zoznam Balíkov: 1* Diaľkové Kľúč

Štítky: zadný nárazník chránič renault captur, smart home, laguna 1, renault logan, oxid renault, Pcx 125, reneault clio 2, scénické, na renault kangoo, renault scénické.

Iné Katalógové Číslo Na Renault Clio Logan Megane 2 3 Scénické
Frekvencia 433mhz
Názov Značky YIQIXIN
Hmotnosť 0.05Kg
Vyrábať Sme Továreň
Množstvo 1 Ks/veľa
Druh Materiálu Vysoká Kvalita/Plast a Kov
Výmenný Katalógové Číslo Pre Renault
Názov Pre Renault Kľúč
Vhodné Pre Na Renault Clio Logan Megane 2 3 Scénické Kľúča Vozidla
Výrobca Katalógové Číslo Smart Vzdialenej Karty Kľúč Pre Renault
Krajina/Oblasť Automobilovej Výroby Čína
Pôvod CN(Pôvodu)
Tlačidlo 3 Tlačidlo
R/C Funkcia S
čepeľ Áno/Small Key Uncut Čepeľ
Prispôsobenie No
Transpondér Čip ID46-PCF7947

Napíšte svoju recenziu!

YIQIXIN Smart Key Card 433Mhz Pôvodné ID46-PCF7947 Čip Pre Renault Clio Logan Megane 2 3 Scénické 3 Tlačidlo Vzdialenej Karty Smart card Key

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty