Husle Viola violončelo prst trenažér saxofón prst exerciser cvičí prst ukazovacie zariadenie

Novinka

€13.05

Produkt Viac

USA $ 18.87 / Cena

USA $ 17.87 / Cena AHF-02 je vhodná pre deti od 3 do 10 rokov AHF-03 je vhodný pre deti nad 10 rokov, Ak potrebujete deti, prosím zanechať správu. Ak nechcete zanechať odkaz, prosím, postupujte podľa pokynov dospelých platby. Ďakujeme za spoluprácu! Značka: ARÓMA Anoma Model: AHF-03 AHF-02 Názov: vzťahuje sa na silu tréner Sila: nastaviteľné

Budeme odpovedať na vaše otázky tak hneď, ako je to možné. Uvedomte si však, že máme 12-16 hodín časový rozdiel oproti Západnej Európe a 8 hodín časový rozdiel s U. S. A. Preto sľubujeme, že sa budeme snažiť odpovedať na vaše e-maily do 24 hodín. Prijímame Paypal len poštovné: Ak prepravu do Spojených Štátov ,Sme sa na Všeobecné použitie ePacket výpisy z Číny(okolo 14-21 pracovných dní) loď, v Iných krajinách, používame Letecky Ekonomiky Číny post office (asi 25-35 pracovných dní) loď na celom svete,zníži svoje náklady na prepravu. Použiť môžete aj EMS, China 's international urýchlené prepravné služby, pre dvere-na-dvere poštovné, (o 7 až 15 pracovných dní (Dosahu ) Vyššie náklady na prepravu. Ak používate EMS dopravy, Alebo nie, uveďte, náklady na prepravu,kontaktujte nás, prosím, o preprave,pošleme účet na vás. Získate rýchle doručenie a rýchlo responce. Všetky položky, ktoré budú kontrolované pre vás Starostlivo a skúška pre vás. Uistite sa, že dostanete položky v rámci najlepšom stave. Môžem vám zaručiť, že sa vám bude páčiť môj položka veľmi veľa. kontaktujte nás: Prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ak máte prijatí vašej objednávke a že sú spokojní. Budeme robiť rovnaké pre vás. Ak nie ste spokojní s tým, produkty alebo služby, prosím kontaktujte nás a dajte nám príležitosť napraviť to pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby.

Štítky: chouhou, gitara vyzdvihnutie výber, logo vybrať, capo lebky, drumbľa pre dievča, akustická gitara akord, violončelo gitara, gitara tréner, gitara polica, gitaru, stojan na 5 gitary.

Číslo Modelu husle časť
Názov Značky XING CHENG

Napíšte svoju recenziu!

Husle Viola violončelo prst trenažér saxofón prst exerciser cvičí prst ukazovacie zariadenie

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty