7 + 1 dôvod, prečo piť kokosovú vodu

Kokosová voda sa stala hitom. Nie každá kokosová voda je rovnako kvalitná. V niektorých nájdeme cukor a rôzne chemicky vyrobené prídavné látky. V našich kokosových vodách nič také nenájdete. Kokosy, z ktorých boli vyrobené naše kokosovej vody, vypestovali vietnamskí farmári na svojich biofarmách. Jedná sa o najkvalitnejšie kokosy. Pozrime sa na 7 plus 1 dôvod, prečo piť naše kokosové vody.

  1. Naše kokosove vody vám dodajú veľa živín

Kokosová voda vypĺňa vnútro mladého, zeleného kokosu a pomáha ho vyživovať počas zrenia. Jedná sa o 100% prírodný produkt, ktorý obsahuje 94%, je bohatý na živiny a naopak chudobný na tuky. Túto vodu si môžete u nás objednať, bez príchutí alebo s rôznymi príchuťami, ktorými sú dary prírody, ako sú citrusové plody, ananás, lotosový kvet. Ananás a ďalšie prírodné produkty obohacujú kokosovou vodu nielen príchuťou, ale tiež svojimi zdraviu prospešnými látkami.


Naše kvalitné kokosové vody sú bohatým zdrojom horčíka, minerálu, ktorého majú mnohí z nás nedostatok. Sú bohaté tiež na mangán, draslík, vitamín C, nájdeme v nich tiež vápnik. To nie je všetko. Naše kokosové vody skrývajú v sebe cytozín a kyselinu laurovou, nevyhnutné látky pre bunkový rast. Vďaka týmto dvom látkam sa naše kokosové vody pýši svojim anti-aging efektom. Ničí totiž škodlivé voľné radikály.

  1. Naše kokosové vody zníži šancu, že ochoriete diabetom

Kvalitné kokosová voda dokáže znížiť hladinu glukózy v krvi. Rovnako je bohatá na horčík, ktorý zvyšuje citlivosť buniek na inzulín. Tým všetkým nás nielen chráni pred cukrovkou, ale tiež zlepšuje priebeh tohto ochorenia.

  1. Naše kokosové vody sú výbornou prevenciou obličkových kameňov

 Pred obličkovými kameňmi nás ochráni nielen pitie dostatočného množstva vody. Frekvencia tvorby kryštálov, nutných k vzniku obličkových kameňov znižujú tiež látky obsiahnuté v našich kokosových vodách.

  1. Naše kokosové vody prospievajú vašim cievam

Kokosová voda vie znížiť hladinu cholesterolu v krvi a naopak zvýšiť hladinu HDL cholesterolu, ktorý vracia nadbytok cholesterolu do pečene a bráni jeho usadenie v cievach a tým aj vzniku aterosklerózy.

  1. Naše kokosové vody prospievajú vášmu srdcu

 

Ak sa stane kvalitné kokosová voda vaším denným nápojom, vaše srdce vám poďakuje. Hojné množstvo horčíka a draslíka v našich kokosových vodách prispieva k zdraviu vášho srdca. Pomôže vám udržať na uzde hodnotu vášho krvného tlaku, zabrániť vzniku krvných zrazenín a tým od vás vzdialiť infarkt myokardu a cievnu mozgovú príhodu.

  1. Naše kokosové vody dodajú vášmu telu vodu a elektrolyty

 

Vynikajúci nápoj, ktorý dodá vášmu telu vodu, je voda. Naše koksové vody mu okrem vody dodajú tiež elektrolyty. Dodanie elektrolytov je potrebné v horúčave a pri zvýšenej fyzickej aktivite, ako je šport alebo fyzicky namáhavá práca. Naša kokosové vody plne nahradí iontové nápoje a na rozdiel od nich sa môžu pochváliť blahodárnymi účinkami na vaše zdravie.

  1. Naše kokosové vody podporujú chudnutie

 

Ak sa chcete zbaviť kíl navyše, stavte na naše kokosové vody. Nájdete v nich viac ako 90% vody, minimum tukov a sacharidov, nenájdete v nich však žiadny pridaný cukor. Naše kokosovej vody sú chudobné na kalórie. Draslík, obsiahnutý v nich brzdí zadržiavanie vody v tele, čo je pri chudnutí dôležité. Znižujú tiež hladinu inzulínu v krvi, hormónu, ktorý vyvoláva hlad a podporuje ukladanie tukov najmä v oblasti brucha. Taktiež dokážu zrýchliť váš metabolizmus.

Naše kokosové vody sú lahodné a uplatní sa aj v kuchyni

 Naše kokosové vody sú nielen zdravé, sú tiež chutné. Majú lahodnú, ľahko sladkú chuť a vonia po orecha. Môžete ich vypiť samotné alebo ich použiť pri príprave rôznych smoothies. Hodí sa tiež do pudingov aj ako zálievka do šalátov alebo ako náhrada za obyčajnú vodu. U našich kokosových vôd s príchuťami treba počítať s tým, že pridanej ingrediencie, ako je napríklad ananás alebo lotosový kvet, ovplyvňujú chuť kokosovej vody a tým i jedla, do ktorého je pridáte.

 Nahliadnite do našej ponuky kokosových vôd!

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=kokosov%C3%A9+vody