Ako prežiť karanténu bez stresu

Karanténa je psychicky náročná. Veľa obmedzenia, strach o svojich blízkych, neistota - to všetko predstavuje nemalý stres. Škôlky i školy sú zatvorené a rodičia musia nielen prevziať úlohu učiteľov, na ich pleciach leží tiež starosť, ako zabaviť svojich potomkov, pričom možnosti sú obmedzené. Kto povedal, že karanténa je dobou odpočinku, musel mať zmysel pre čierny humor. Opak je pravdou. Karanténa je naopak dobou stresu. Pozrite sa na naše tipy, ako tento stres úspešne zvládnuť.

 S Fidget spinner nemá stres šancu

 Fidget spinner z vás strasie napätia i stres. Pomôže vám uvoľniť sa, lepšie sa sústrediť a dokonca si zlepšiť aj koordináciu. Použitie tejto antistresové hračky je veľmi jednoduché. Stačí uchopiť ložisko medzi prstami a druhou rukou ju roztočiť. Čím oce sily do roztočení dáte, tým dlhšie sa bude fidget spinner točiť. Táto antistresová hračka zamestná vaše ruky aj vašu pozornosť. Výsledkom je skvelé uvoľnenie.

 V našej štedré ponuke nájdete túto antistresovú hračku v rôznych prevedeniach.

https://www.kimgroup.sk/fidget-spinner/

Naše vtipné vankúšiky vám zaistí príjemný odpočinok

 Odpočinok je liekom proti stresu. To vieme aj my, preto v našej pestrej ponuke nájdete mäkké, vtipné vankúšiky s motívmi rôznych smajlíkov. Kamarátsky smajlík vie potešiť dospelých aj deti. V jeho mäkké náruči nájdete potrebný odpočinok. Môžete sa s ním uvelebiť na gauči a sledovať svoje obľúbené videá, čítať si alebo počúvať obľúbenú hudbu. Nahliadnite do našej pestrej ponuky, v ktorej nájdete rôzne druhy týchto plyšových smajlíkov.

https://www.kimgroup.cz/plysovi-smajlici-4/

Naše hračky zabaví vaše deti

 Rodičia to nemajú v čase karantény vôbec ľahké a to ani rodičia malých detí. Síce im odpadá povinnosť učiteľa, zostáva ním však úlohu zabezpečiť im zábavu. To je však v obmedzených možnostiach, ktoré ponúka karanténa, stresujúce. Vieme to veľmi dobre a máme pre vás dva tipy, ako zabaviť vášho malého potomka,

Feber Minnie 6V je motorové vozidlo, z ktorého vaše dieťatko nebude chcieť zliezť. Jeho ružový dizajn, kombinovaný bielou a fialovou farbou zaujme deti na prvý pohľad. Vozítko je vyrobené na mieru tým najmenším. Je bezpečné a navyše s ním možno jazdiť aj v interiéri.

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/feber-motorove-vozitko-minnie-6v/

 Urobte svojmu dieťaťu radosť a kúpte mu plyšového kamaráta, zajačika sa šatkou Xiaomi Mitu. Zajačik bude s vaším dieťaťom zdieľať jeho detskej radosti i starosti, bude s ním odpočívať aj zaspávať.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-mitu-kralicek-sa-satkou/


Na stres platí šálku výbornej kávy alebo čaju Šálka ​​výbornej kávy alebo čaju vie zahnať stres a vykúzliť pocit pohody. S našou múdrou varnou kanvicou Xiaomi Mi Smart Kettle si kávu alebo čaj pripravíte behom chvíľky. Vďaka schopnosti ohrievať vodu rovnomerne odspodu nahor sa voda začne variť behom piatich minút. Táto rýchlovarná kanvica však vie viac než len ohriať vodu. Skvele si rozumie s vaším smartphonom. Pomocou mobilnej aplikácie Mi Home môžete s touto kanvicou komunikovať pomocou technológie Bluetooth.

Vychutnajte si šálku kávy alebo čaju s našou múdrou kanvicou Xiaomi Mi Smart Kettle!

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-mudra-domacnost-2/xiaomi-mi-smart-kettle-mudra-varna-kanvica--16126-/