Augustový Smart Week – múdré hodinky Samsung

Múdré hodinky značky Samsung sú pojem. V ponuke nášho augustového Smart Week nájdete dva druhy hodiniek tejto renomovanej značky, Samsung Gear Sport SM-R600 aj Samsung Gear S3 Frontier SM-R760.

 Samsung Gear Sport SM-R600 Black

 Ak existujú hodinky na mieru športovcom a vyznávačom zdravého životného štýlu, sú to múdré hodinky Samsung Gear Sport SM-R600, ktoré u nás nájdete v elegantnej čiernej farbe. Hodinky vie nielen sledovať Vaše pohybovej aktivity a v prípade dlhšej nečinnosti Vás na to upozorniť.

 Sú viac než len starostlivým strážcom, ktorý neúnavne sleduje Váš tep, Vašu polohu aj Váš príjem a výdaj kalórií. Aplikácia Speedo On z nich robí Vášho osobného trénera, ktorý priebežne sleduje Vaše športové výkony a poskytne vám k nim všetky potrebné detaily. Nielen to, Dokonca Vás vie motivovať k lepším výkonom. S týmito hodinkami budete mať väčšiu radosť z pohybu aj zo svojich športových výkonov.

 Váš osobný tréner v podobe inteligentných hodiniek Samsung Gear Sport SM-R600 Black sa nezľakne vody. Bude s Vami pri plávaní a dokonca aj pri potápaní, odolá vode až do hĺbky 50 m.

Napriek ich nadupané špičkovej výbave je ich ovládanie veľmi jednoduché. Poteší Vás tiež ich elegantný dizajn, ktorý si navyše môžete podľa potreby meniť. K dispozícii Vám je množstvo ľahko vymeniteľných remienkov a ciferníkov.

 Samsung Gear S3 Frontier SM-R760.Black

 Praktické múdré hodinky v kombinácii s elegantným dizajnom - to sú chytré hodinky Samsung Gear S3 Frontier SM-R760, ktoré si môžete u nás objednať v atraktívnej čiernej farbe. Na prvý pohľad vyzerajú ako klasické ručičkové hodinky, ktoré ocenia milovníci štýle retro. Stačí však pootočiť lunetu alebo sa dotknúť displeja a okamžite zistíte, že u týchto hodiniek je retro len ich dizajn. 

Môžete sa tešiť na kruhový displej s pokročilou technológiou Super AMOLED, po ktorého zapnutí sa pred Vami nový svet s viac ako 10 000 aplikáciami. Tieto hodinky si výborne rozumie aj s Vaším smartphonom. Ak si však chcete prehrať hudbu, hodinky Vám poslúži ako prehrávač aj bez spojenia s Vaším telefónom. 

Hodinky oceníte tiež pri športe či na výlete a to nielen kvôli ich dizajn. V ich výbave totiž nechýba snímač pre meranie srdcového tepu a barometer.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/