Augustový Smart Week – slúchadlá

Osobný tréner, ktorého máte všade so sebou - to sú bezdrôtové slúchadlá Samsung Gear ICONX 2018 SM-R140 Black - bazarové tovaru. Slúchadlá vám tiež poslúži pre počúvanie vašej obľúbenej hudby, bez vás akokoľvek obmedzovali vo vašich športových aktivitách.

 Slúchadlá pre relaxáciu

 Počúvanie vašej obľúbenej hudby vám poslúži pri relaxácii alebo vám môže spríjemniť niektorou z vašich športových aktivít. Napríklad pri počúvaní hudby sa lepšie beží, počúvanie hudby odvedie vašu pozornosť od monotónna trate. Môžete sa tešiť na krištáľovo čistý zvuk s dunivými basmi.

 Obavy, že by vám počas športovania spadla slúchadlá, sú zbytočné. Slúchadlá pevne drží na svojom mieste aj pri tých najnáročnejších pohybových aktivitách. Navyše sú pohodlná a bezdrôtová, čo vám zaručí úplnú slobodu pohybu. Pohodlné je aj ich ovládanie, stačí jediný ľahký dotyk alebo poklepanie a slúchadlá urobia všetko, čo si prajete.

 Fungujú ako samostatný prehrávač, disponujúci štedrou kapacitou pamäte. Môžete si v nich vytvoriť vlastný playlist a nahrať do neho až tisíc skladieb.

 Slúchadlá si rozumie s vaším telefónom 

Slúchadlá vám budú prehrávať vašu obľúbenú hudbu aj bez pripojenia k telefónu. Ak však budete chcieť používať aj svoj smartphone, slúchadlá jednoducho s ním spárujete pomocou Bluetooth. Jedinou podmienkou je, aby váš telefón pracoval na Androide 4.4 a vyšším a súčasne kapacita jeho pamäte RAM bola aspoň 1,5 GB. 

Ku komfortu prispeje tiež veľká výdrž batérie, ktorá vydrží v prevádzke až sedem hodín bez nabitia. Jej nabíjania je veľmi jednoduché, stačí uložiť slúchadlá do pevného a praktického puzdra, ktoré plnia aj funkciu nabíjačky.

 Osobný tréner, ktorý má štýl 

Tieto slúchadlá vám poslúži nielen ako prehrávač, ktorý vám sprostredkuje nadštandardnú kvalitu zvuku. Vďaka funkcii športového trénera sa slúchadlá môžu počas okamihu premeniť vo vášho osobného trénera, ktorý vás bude motivovať k vyšším výkonom. Tento tréner presne zaznamenáva detaily vašej pohybovej aktivity a následne ich vyhodnotí. 

V týchto slúchadlách máte inteligentného trénera, ktorý sám od seba neomylne pozná, či bežíte alebo sa venujte rýchlej chôdzi či iné pohybovej aktivite. Precízne zaznamená čas, vzdialenosť a dokonca aj počet kalórií, ktoré ste spálili pri danej pohybovej aktivite. Všetky záznamy si môžete prezrieť v mobilnej aplikácii. 

Váš osobný tréner je nielen výkonný, vďaka štýlovému dizajnu je tiež elegantný. Spoločnosť Samsung sa síce sústredila predovšetkým na funkcie, nezanedbávala však ani vonkajší vzhľad. Výsledkom je elegantný dizajn, ktorý pôsobí nenápadne a ktorý bude ladiť s každým oblečením.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/