Augustový Smart Week - kamera LAmax Drive C3

V pestrej ponuke nášho augustového Smart Week nájdete aj Autokamera LAmax Drive 3 - bazarové kamera. V tejto kamere máte spoľahlivého parťáka, ktorý vám preukáže cenné služby pri podaní dôkazov o dopravnej nehode aj o vandalstva. Jej priaznivá cena je počas nášho Smart Week ešte priaznivejšie.

 Záznam vo vysokom rozlíšení aj v noci

 Lamax Drive 3 - bazarové kamera nepretržite vyhotovuje záznam vašej jazdy v rozlíšení Full Hd a v plynulých 30 snímkach za sekundu. Uhol jej záberu je úctyhodný. Pri zábere 140 ° tejto kamere nemá šancu nič uniknúť.

Nemenej kvalitný záznam je vďaka nočnému režimu a prisvetľovacia LED dióde vyhotovený aj v noci. Výsledkom je detailný záznam, ktorý možno v prípade potreby použiť ako dôkazový materiál.

 Spoľahlivý strážca vášho auta 

Nestane sa vám, že by vám na pamäťovej karte došlo miesto a kamera by prestala robiť záznam. O dostatok miesta na karte sa postará nahrávania záznamu v slučke, čo znamená, že sa na karte kamery odmazávajú najstaršie neuzamknutom záznamy. 

V prípade nehody kamera automaticky uzamkne aktuálny záznam. V prípade potreby môžete uzamknúť vami zvolenej záznamy ručne pomocou jediného tlačidla. 

Kamera disponuje tiež parkovacím režimom, ktorý zabezpečí dohľad nad vašim autom aj počas vašej neprítomnosti. Ak nájdete auto poničené vandalmi alebo nešikovným vodičom, kamera to spoľahlivo zaznamená, získate tak vysoko kvalitný dôkazový materiál. Kamera totiž s neúprosnou presnosťou zaznamená každý pohyb a vyhotoví o ňom záznam. 

Vďaka úspornému režimu energia sa vám nestane, že by sa batéria kamery počas vašej neprítomnosti vybila. Batéria vydržia v parkovacom režime bez nabitie až 24 hodín.

Natáčanie bez varovania

Súčasťou vybavenia kamery je G-senzor, ktorý s ne'prosnou presnosťou zaznamená akákoľvek náraz a začne nahrávať. Keďže sa počas nahrávania nerozsvieti displej, páchateľ netuší, že ho kamera natáča. Kamera vie zaznamenať nielen každý náraz, neunikne jej ani žiadny pohyb.

Kamera, s ktorou si budete rozumieť

Pokiaľ si zaobstaráte túto kameru, nebude vás čakať žiadna každodenné zdĺhavá, otravná manipulácie a nastavenia. Inštaláciu kamery vykonáte nacvaknutím. Na výber máte z dvoch držiakov, klasického s prísavkou alebo nalepovacieho s 3M samolepkou.

Oceníte tiež intuitívne ovládanie a prehľadný, 2,4 "displej s obrazom vo vysokom rozlíšení a českým menu. Displej vás nebude rušiť pri riadení, môžete ho totiž vypnúť jednoduchým stlačením jediného tlačidla.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/