Augustový Smart Week - moderný klávesnicový telefón

Klávesnicový telefón nemusí byť len jednoduchý telefón, vyhovujúce najmä seniorom. Aj telefón s klávesnicou sa môže pýšiť špičkovou výbavou a navyše môže byť dotykový. Dôkazom je telefón Blackberry Passport Black - bazárový telefón, ktorý je súčasťou ponuky nášho augustového Smart Week.

 Moderný klávesnicový telefón

 Keď sa povie klávesnicový telefón, mnohým ľuďom sa vybaví celkom obyčajný, klasický telefón, ktorý ocenia najmä seniori. Blackberry Passport Black však patrí do úplne inej ligy.

Je vybavený klávesnicou overty, ktorá disponuje všetkými navigačnými prvkami a umožňuje rýchle písanie. Funkcie na tejto klávesnici je možné ovládať dvojakým spôsobom, pomocou klávesnice alebo pomocou displeja.

 Čo nájdete v Blackberry Passport 

Tento telefón je plný špičkovej výbavy, rozhodne nepatrí medzi telefónmi, vyrobené pre seniorov. V jeho vnútri sa skrýva štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon, výkonný grafický čip, operačná pamäť s veľkou kapacitou a klávesnicu OWERTY, ktorá disponuje všetkými navigačnými prvkami a umožňuje rýchle písanie. 

Jedinečnosť tohto telefónu spočíva v jeho kombinácii unikátnej klávesnice a 4,5 "dotykového displeja, ktorý vám naservíruje obraz s ultra jemným rozlíšením. 

Univerzálny telefón 

Blackberry Passport obsahuje všetky klasické pracovné a multimediálne funkcie. Zaujme vás tiež svojou širokou konektivitou. Môžete ho prepojiť pomocou Bluetooth, Wi-Fi, microUSB.

Platiť klávesnicovým telefónom? Prečo nie? U Blackberry Passport je to možné vďaka podpore funkcie NFS. Pri platbe vám stačí miesto peňaženky či platobnej karty vytiahnuť telefón Blackberry Passport.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/