Augustový Smart Week - múdré hodinky Xiaomi

Múdtré hodinky pre pohybovo aktívne ľudí - to sú Múdtré hodinky spoločnosti Xiao. V ponuke nášho augustového Smart Week máme dva typy chytrých hodiniek značky Xiao, Xiaomi Amazfit BIP a Xioami Amazfit Pace.

 Xiaomi Amazfit BIP Black

Patríte medzi ľud, ktorí si nevedia prestaviť život bez športu? V tomto prípade sú chytré hodinky Amazfit PIB vyrobené Vám na mieru. Hodinky sa môžu navyše pochváliť atraktívnym dizajnom, ktorého eleganciu umocňuje čierna farba.

 Vo výbave týchto hodiniek nechýba nič, čo potrebujú priaznivci športu. Samozrejmosťou je funkcia merania športových aktivít, monitorovanie srdcovej frekvencie, GPS, kompas aj barometer.

Súčasťou výbavy je funkcia sedavé pripomenutie, ktorá Vás nenechá dlho v nečinnosti. Ak ste určitú dobu pohybovo neaktívny, táto užitočná funkcia Vás upozorní, že je čas venovať sa pohybu.

Tieto hodinky Vám skvele poslúži aj pri plávaní. Voda im neublíži, odolajú aj prachu. Opotrebovaný či poškodený remienok nie je problém ľahko a rýchlo vymeniť. Oceníte tiež štedrú kapacitu ich batérie.

Xiaomi Amazfit Pace Black a Xiaomi Amazfit

Pace Red Chcete zapracovať na svojej fyzickej kondícii? Ideálnou voľbou sú šikovné hodinky Xiaomi Amazfit Pace, ktoré si môžete u nás objednať v elegantnej čiernej a červenej farbe. Tieto hodinky si navyše skvele rozumie s Vaším smartphonom. Detailný prehľad Vašej športové aktivity zaistia krokomer, GPS a senzor srdcového tepu. Vítanou vlastnosťou je ich odolnosť voči vode i voči mechanickému poškodeniu.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/