Augustový Smart Week - novinka v podobe smartphone i-Mobile IQ BIG 2

Hľadáte kvalitný chytrý telefón za pár korún? Využite ponuky nášho augustového Smart Week. Nájdete v nej novinku v podobe kvalitného smartphonu za púhych , 40, 69 EUR

Displej, ktorý zaujme

Jednu z hlavných predností tohto telefónu vidíte na prvý pohľad. Padne vám nielen do oka. Je totiž navrhnutý tak, aby vám padol doslova do ruky. Možno ho ľahko ovládať iba jednou rukou. Vojde si aj do vrecka a naviac je úžasne ľahký.

Telefón vie zaujať nielen svojim elegantným displejom. Po zapnutí vám jeho 5,5 palcový displej naservíruje obraz v rozlíšení HD. Poteší vás príjemné a verné farby v každom detaile.

Hlavný tromf - výnimočná kapacita batérie 

Vybitá batéria je nepríjemné prekvapenie, ktoré môže pri práci s telefónom pokaziť náladu. To sa vám však s týmto telefónom nestane. Jeho hlavným tromfom je totiž neobyčajne štedrá kapacita batérie. S výnimočnou kapacitou batérie 4000 mAh vám vydrží telefón bez nabitia dlho. 

Vysoký výkon aj štedrá kapacita pamäte

 K výnimočné kapacite batérie patrí vysoký výkon aj štedrá kapacita pamäte. O vysoký výkon \ a sa stará 4 - jadrový procesor, plynulý chod zabezpečuje operačnú pamäť s kapacitou 2 GB. Vnútorné úložisko disponuje síce kapacitou 16 GB, čo nie je nič závratné. Vďaka micro SD karte môže byť tento priestor rozšírený až o ďalších 32 GB. A to rozhodne nie je málo. Obavy, že použitím micro SD karty sa pripravíte o možnosť používať SIM kartu, a tým aj o možnosť volania, prijímanie hovorov, písanie a odosielanie textových správ, sú zbytočné. Telefón je vyrobený pre používanie dvoch SIM kariet súčasne, alebo jednej SIM karty a micro SD karty súčasne.

Zachyťte dôležité okamihy kvalitným fotoaparátom 

Tento šikovný telefón v sebe skrýva zadnej fotoaparát s príjemným rozlíšením 12Mpx. Vaše fotografie budú kvalitné a to aj za nepriaznivých svetelných podmienok. V dobrej kvalite budú aj videá, ktoré týmto telefónom natočíte. 

Nahradí navigáciu

 Integrovaný GPS modul vám zaručí, že bez problémov rýchlo dorazíte na miesto určenia. GPS veľmi presne zameranie vašu polohu a nemenej presne vás bude navigovať na miesto určenia softwarová navigácie. Dokonca spoľahlivo nahradí klasickú navigáciu v aute.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/