Augustový Smart Week - TV Boxy

Ponuka nášho augustového Smart Week je veľmi pestrá, nechýba v nej ani TV Boxy. V tomto mesiaci si môžete u nás za obzvlášť priaznivú cenu objednať TV Box Xiaomi Mi Box 3 a Xiaomi Mi Box S EÚ.

 Xiaomi MI Box 3 - TV Box, ktorý premení vašu televíziu v multifunkčné vysielacie centrum 

Xiaomi MI Box 3 je viac než televízia. Kým na obyčajné televízii iba sledujete relácie, Xiaomi MI Box Vám ponúka oveľa viac. Umožní vám napríklad inštaláciu mnohých aplikácií pre uľahčenie sledovanie filmov č obsahu na internete. Samozrejmosťou je webový prehliadač a hranie hier pre Android. Máte televíziu, ktorá vám dobre slúži, len jej chýba funkcie, ktorými sú vybavené modernou chytré televíziu. Pripojte k nej Xiaomi MI Box 3 pomocou HDM konektora a v okamihu sa vaša obyčajná televízia premení v modernej, chytrou televíziu, ktorú možno navyše ovládať jednoduchým hlasom. Súčasťou výbavy Xiaomi MI Box 3 je Google ČASŤ, doplnok, ktorý pridá do televízie tlačidlo, umožňujúci do televízie vysielať obraz z vášho telefónu, počítača a ďalších zariadený. K dispozícii je aj prehrávač videostream, ktorý si poradí s titulkami. Jedná sa o webovú stránku, na ktorej si zvolíte ľubovoľné video z disku, spojíte sa s prehrávačom Google Časť. Videostream potom zobrazí ovládacie prvky prehrávača vrátane časovej osi.

Xiaomi MI Box S EÚ zväčší displej vášho smartphona

 Pripadá vám displej vášho dotykového telefónu malý? Prepojte ho s naším Xiaomni MI TV Box S EÚ. Jediným stlačením na ovládači sa na televíznej obrazovke objaví hry, vaše obľúbené aplikácie. K dispozícii je tiež možnosť sťahovať aplikácie a ukladať dáta. Xiaomi MO BOX S EÚ dokáže tiež premeniť vašu televíziu vo webový prehliadač. Môžete sa tešiť na vynikajúci obraz v rozlíšení 4K UHD aj na špičkový zvuk s podporou Dolby. Digital Plus a DTS. Inštalácia TV Boxu je veľmi jednoduchá, stačí ho prepojiť HDMI káblom s vašou televíziou alebo ho prepojíte cez Wi-Fi alebo Bluetooth 4.2 s vaším smartphonom. Po dobu používania zariadení môžete používať všetky funkcie vášho telefónu.Oceníte tiež možnosť ovládať zariadenie obyčajným hlasom aj podporu Google CAST.

https://www.kimgroup.sk/smart-week/