Druhý adventný akčný víkend – tipy na darčeky nielen pre vodičov

Predvianočný zhon je v plnom prúde. Mnoho ľudí behá po obchodoch a zháňa vianočné darčeky. Vystúpte z davu a nakupujte vianočné darčeky chytro, z pohodlia domova, bez stresu i zhone. Darujte svojim blízkym chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček a pritom vôbec nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri predvianočné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za zaujímavé akčné ceny.

 Bronzový adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ upozorniť na blížiace sa vianočné sviatky a motivovať ľudí k účasti na predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali atmosféru adventu. Aj advent má svoje čaro. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu a tlačenice.

Každý adventný víkend je akčná, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho druhého adventného akčného víkendu sa objaví o polnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do nedele 8. 12 2019.

Chceme vám tiež pomôcť pri výbere vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky.

Xiaoni Yi Dashboard Camera Grey - autokamera, ktorá vám dodá dôkazy

 

Autokamera Xiao Yi Dashboard Camera Grey je praktický darček pre vodiča, ktorý sa im môže hodiť. Pri dopravnej nehode majú dôkazy cenu zlata. Autokamera Xiaomi Yi Dashboard Camera Grey poskytne nadštandardne kvalitné nahrávky a to aj v noci. Jej sústava sklenených šošoviek s UV filtrom poskytnú šírke záberu 165 ° a kvalitný záznam bez odleskov. Kamera nepretržite nahráva videa vo Full HD kvalite 60 snímok za sekundu. Na výber je tiež detailnejšie rozlíšenie 1296px pri nahrávaní 30 snímok za sekundu. Kamera znesie hrubšie zaobchádzanie, dokonca ustojí aj oheň, čo výrazne zvyšuje šancu na uchovanie záznamu pri vážnych nehodách.

 Kamera ponúkne aj pokročilé možnosti asistencie konania. Neúnavne s dokonalou presnosťou stráži bezpečnú vzdialenosť medzi vozidlami, varuje pred nechceným opustením jazdného pruhu. Nechýba ani senzor nárazu, ktorý zabráni premazanie záznamu, možnosť pripojenia pomocou Wi-Fi s mobilnou aplikáciou ani priestranný farebný displej.

https://www.kimgroup.sk/digitalne-kamery/xiao-yi-dashbord-camera-grey/

Medzi praktické darčeky, ktorými potešíte každého, patrí smartphony. V ponuke nášho druhého adventného akčného víkendu nájdete niekoľko múdrych telefónov renomovaných značiek za veľmi priaznivú cenu. Na tieto telefóny sa môžete pozrieť tu https://www.kimgroup.sk/smart-week/