Druhý adventný akčný víkend - fitness náramky pre zdravý životný štýl

Predvianočný zhon je v plnom prúde. Mnoho ľudí behá po obchodoch a zháňa vianočné darčeky. Vystúpte z davu a nakupujte vianočné darčeky chytro, z pohodlia domova, bez stresu i zhone. Darujte svojim blízkym chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček a pritom vôbec nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri predvianočné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za zaujímavé akčné ceny.

 Bronzový adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ upozorniť na blížiace sa vianočné sviatky a motivovať ľudí k účasti na predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali atmosféru adventu. Aj advent má svoje čaro. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu a tlačenice.

Každý adventný víkend je akčná, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho druhého adventného akčného víkendu sa objaví o polnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do nedele 8. 12 2019.

Chceme vám tiež pomôcť pri výbere vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky.

Fitness náramek Honor Band 4 – inteligentní a elegantní společník pro sport

Lámete si hlavu nad tím, co dát svým blízkým pod vánoční stromek? Elegantním a praktickým dárkem je fitness náramek Hobor Band 4, který potěší především příznivce sportu. Kromě obvyklého sportovního vybavení v něm najdou režim pro každý sport. Neublíží mu voda dokonce ani potápění až do hloubky 50 m. Po spárování se smartphonem je k dispozici aplikace Endomondo, která výrazně přispěje k větší efektivitě tréninku. Přijde vhod také velká výdrž baterie.

Tento inteligentní a elegantní náramek si můžete objednat za akční cenu v barvě Coral Pínk https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/honor-band-4-coral-pink/, Midnight Navy https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/honor-band-4-midnight-navy/ a Black https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/honor-band-4-black/

Xiaomi Amazfit COR 2 Black - náramok, ktorý meria tep priamo zo zápästia

 

Chytré náramky značky Xiaomi sú známe svojou kvalitou, eleganciou aj svojou bohatou výbavou, ktorú ocenia predovšetkým športovci. Výnimkou nie je ani fitnes náramok Xiaomi Amazfit COR 2 Black, ktorý poteší svojím športovým vybavením. Jeho jedinečnosť spočíva predovšetkým v schopnosti merať tep priamo zo zápästia. Po spárovaní so smartphonom možno prostredníctvom aplikácie Mi Fit App sledovať na displeji telefónu svoje športové výsledky. Aplikáciu si môžete stiahnuť na Google play. Poteší tiež jeho nízka hmotnosť aj jeho odolnosť voči vode a potu.

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-amazfit-cor-2-black/

Fitness náramok Xioami MI Band 2 Black - jeden z najpredávanejších produktov Fitness náramok Xiaomi Mi Band 2 Black netreba predstavovať. O jeho veľkej obľube svedčí jeho umiestnenie na prednej priečke top najpredávanejších produktov. Tento elegantný náramok nechýba ani v ponuke nášho druhého akčného víkendu.

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/xiaomi-miband-2-black-2/


Mykronoz Zefit Pink - štýlový náramok, ktorý vám pomôže zostať v kondícii

Ďalším tipom na vianočný darček je štýlový fitness náramok Mykronoz Zefit Pink. Náramok spočíta kroky, prejdenú vzdialenosť aj spálené kalórie. Rovnako bude bdieť nad kvalitou spánku. Samozrejmosťou je odolnosť voči vode i potu.

Svoje denné aktivity môžete sledovať na jeho prehľadnom OLED displeji. Ovládanie je veľmi jednoduché, stačí k tomu len jediné tlačidlo. Náramok si tiež dobre rozumie so smartphonom. V tom však nespočíva tajomstvo jeho jedinečnosti.

Jeho výnimočnosť je skrytá nielen v jeho štýlovom dizajne. Náramok ukazuje tiež čas a ponúka možnosť preniesť štatistiky pomocou dostupného softvéru a USB kábla do počítača. K dispozícii je možnosť nastavenia denných cieľov, sledovanie svoje úrovne výkonu aj analýza pokrokov.

Náramok Zefit bude nielen bdieť nad vašim zdravým a nad vašimi športovými výkonmi. Bude vás tiež skvele motivovať.

https://www.kimgroup.sk/chytre-naramky/mykronoz-zefit-pink/