Druhý adventný akčný víkend - múdré hodinky renomovaných značiek

Predvianočný zhon je v plnom prúde. Mnoho ľudí behá po obchodoch a zháňa vianočné darčeky. Vystúpte z davu a nakupujte vianočné darčeky chytro, z pohodlia domova, bez stresu i zhone. Darujte svojim blízkym chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček a pritom vôbec nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri predvianočné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za zaujímavé akčné ceny.

 Bronzový adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ upozorniť na blížiace sa vianočné sviatky a motivovať ľudí k účasti na predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali atmosféru adventu. Aj advent má svoje čaro. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu a tlačenice.

Každý adventný víkend je akčná, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho druhého adventného akčného víkendu sa objaví o polnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do nedele 8. 12 2019.

Chceme vám tiež pomôcť pri výbere vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky.

Neobyčajné hodinky Garmin Fenix ​​5X Sapphire

Múdré hodinky Garmin Fenux 4X Saphire vyzerajú na prvý pohľad celkom obyčajne. Po ich zapnutí okamžite zistíte, že nie sú vôbec obyčajné. Zaujme vás ich veľký, kruhový, farebný displej s vysokým rozlíšením, ktorý nikdy nezhasína. Jeho zafírové sklo mu poskytuje ochranu pred škrabancami.

Patrí ak niekto z vašich blízkych k priaznivcom športu, tieto chytré hodinky mu urobia veľkú radosť. Nad ich vybavením zajasá srdce každého športovca. Okrem bežných funkcií, ako je napríklad snímač srdcového tepu, krokomer v nich nájdete mnoho pokročilých funkcií pre efektívnejší tréning. Nechýba ani predpripravené tréningové plány pre beh i cyklistiku. Samozrejmosťou je pokročilá súprava navigácie aj schopnosť odolať vode.

Hodinky poteší bežca, plavcov i lyžiarov. V ich výbave sa skrýva bežecký profil so všetkými funkciami, ktoré zlepšia ich kondíciu i bežeckú formu. Nemenej perfektný servis poskytnú aj plavcom. Zmeria im Preplávať vzdialenosť, SWOLF hodnotu, efektivitu plávania i počet záberov. Dokonca dokážu rozoznať plavecký štýl. Pre lyžiarov je pripravené päť bežeckého aj zjazdového lyžovania. Hodinky spoznajú tiež druh lyžiarova pohybu.
https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=GARMIN+FENIX+5X+SAPPHIRE
Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800 Silver - váš elegantný osobný tréner
Každý športovec ocení osobného trénera. Darujte ho svojim športovo založeným blízkym v podobe inteligentných hodiniek Samsung Galaxy Watch 46mm SM-R800 Silver! Tento tréner im bude neustále pomáhať s udržaním aj so zvýšením ich kondícia. Senzory hodiniek budú pozorne a neúnavne sledovať pohyb výkony vo viac ako 39 športových aktivitách. Dokážu tiež zmerať srdcový tep aj kvalitu spánku. Po spárovaniu so smartphonom ponúknuť možnosť využiť aplikáciu Samsung Helath, ktorá sleduje dokonca hladinu stresu. Samozrejmosťou je navigácia GPS, výškomer a barometer.  
Hodinky sú tiež veľmi elegantné a odolné. Ich odolnosť spĺňa podmienky vojenského štandardu MIL-STD-810G. Odolajú nielen vode a prachu, neublíži im ani tlak až 5 ATM. Oceníte aj ich rýchle nabitie aj veľkú výdrž ich batérie. S týmito chytrými hodinkami budete všade štýloví. Možno meniť dizajn ich ciferníku aj ich silikónový pásik.
https://www.kimgroup.sk/chytre-hodinky-2/samsung-galaxy-watch-46mm-sm-r800-silver/