Druhý adventný akčný víkend - tip na darček pre tých, ktorí sa radi delia o hudbu

Predvianočný zhon je v plnom prúde. Mnoho ľudí behá po obchodoch a zháňa vianočné darčeky. Vystúpte z davu a nakupujte vianočné darčeky chytro, z pohodlia domova, bez stresu i zhone. Darujte svojim blízkym chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček a pritom vôbec nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri predvianočné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za zaujímavé akčné ceny.

 Bronzový adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ upozorniť na blížiace sa vianočné sviatky a motivovať ľudí k účasti na predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali atmosféru adventu. Aj advent má svoje čaro. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu a tlačenice.

Každý adventný víkend je akčná, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho druhého adventného akčného víkendu sa objaví o polnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do nedele 8. 12 2019.

Chceme vám tiež pomôcť pri výbere vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky.

Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black - reproduktor s 360 ° zvukom

Reproduktor Ultimate Ears Boom 2 Indigo Black sa hodí pre hudbu aj pre párty. Jeho 360 ° zvuk spoľahlivo rozbehne každú párty. Bude sa vám tiež hodiť jeho veľká odolnosť. Odolá vode, prachu i nárazom, nepoškodí ho sneh ani bahno. Poteší tiež veľká výdrž batérie aj jeho jednoduché ovládanie, vrátane možnosti ovládať ho na diaľku aj bez telefónu.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/ultimate-ears-boom-2-indigo-black--984-000628-/

JBL Charge 4 Blue - reproduktor pre párty pod holým nebom

 

Organizuje rád niektorý z vašich blízkych vonkajšie párty? Poteší ho darček v podobe reproduktore JBL Charge 4 Blue. Veľká odolnosť, štedrá kapacita jeho batérie, možnosť pripojenia ďalších zariadení a zvuk špičkovej kvality ho predurčuje pre vonkajšie párty.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-charge-4-blue/

JBL Boonbox - reproduktor, ktorý rozbehne každú párty Skvelým tipom na darček pre milovníkov párty je reproduktor JBL Boombox. Jeho zvuk je kvalitný a silný. Dunivé hlboké basy a krištáľovo čisté výšky roztancuje každú párty. K dispozícii je možnosť voľby medzi režimom, kde vyniknú dunivé basy a režimom, kde naopak dominujú krištáľovo čisté vyššie tóny. Pre intenzívnejší zvuk ho možno spojiť s ďalšími reproduktormi. Poteší tiež štedrá kapacita jeho batérie, ktorú možno dokonca používať ako powewrbanku. Reproduktor je tiež veľmi odolný, neuškodí mu ani voda ani rozliate pitie.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/jbl-boombox-black/


Google Home Mini Charcoal - reproduktor, ktorý možno ovládať jednoduchým hlasom

Reproduktor Google Home Mini Charcoal poslúži nielen na prehrávanie hudby. Bude odpovedať aj na vaše otázky. Získate informácie o počasí, doprave, financiách, športu, výžive, a ďalšie. Na Google Home Mini si možno nahrať aj informácie o vašom tele, spísať nákupný zoznam, nastaviť si upozornenie a časovač alebo sa nechať informovať o prevádzke cestou do práce či na výlet. Ak sa rozhodnete pre počúvanie hudby, reproduktor vám ponúkne služby Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora a TuneIn Play.

 Google Home Mini je jedinečný aj v spôsobe ovládania. Okrem dotykového ovládania ho môžete ovlát iba hlasom.

https://www.kimgroup.sk/reproduktory/google-home-mini-charcoal/