Druhý adventný akčný víkend - tip na praktický darček nielen pre ženy

Predvianočný zhon je v plnom prúde. Mnoho ľudí behá po obchodoch a zháňa vianočné darčeky. Vystúpte z davu a nakupujte vianočné darčeky chytro, z pohodlia domova, bez stresu i zhone. Darujte svojim blízkym chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček a pritom vôbec nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri predvianočné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za zaujímavé akčné ceny.

 Bronzový adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ upozorniť na blížiace sa vianočné sviatky a motivovať ľudí k účasti na predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali atmosféru adventu. Aj advent má svoje čaro. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu a tlačenice.

Každý adventný víkend je akčná, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho druhého adventného akčného víkendu sa objaví o polnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do nedele 8. 12 2019.

Chceme vám tiež pomôcť pri výbere vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky.

Múdra váha Xiaomi Moji Body compostion poteší nielen ženy

Ženy obvykle rieši svoju váhu a snaží sa schudnúť. Naša múdra váha Xiaomi Moji Body compostion je nielen pre tieto ženy. Ocenia jej tiež tí, ktorí chcú peknú, svalnatú postavu. Množstvo svalovej hmoty v tele zaujíma tiež tých, ktorí sa chcú pochváliť svojimi svaly.

Múdra váha odhalí nielen kilá navyše. Zobrazí presný prehľad zloženia tela, podiel telesného tuku, svalov, vody i kostí. Niekto nemá problémy s kilami navyše, napriek tomu môže mať nízky podiel svalovej hmoty a naopak vyšší podiel tuku v tele. Aj s tým je dobré niečo robiť. Naša múdra váha stráži vaše zdravie.

Váha zobrazí nielen prehľad aktuálneho zloženia, ponúkne vám tiež vaše prípadné pokroky či naopak neúspechy v podobe grafov. Tým vás motivuje k zdravému životnému štýlu.

 Výborne si rozumie s vaším smartphonom, ktorý pracuje s Androidom verziou 4.4 a vyššie a iOS verzií 7.0 a vyšší. Pri prepojení váhy s telefónom vám mobilné aplikácie MiFit zobrazia tiež hodnotu BMI. Aplikáciu nemusíte sťahovať, po prvom zvážení sa sama uvedie do prevádzky.

Táto šikovná váha je vhodná pre deti aj dospelých, ktorí vážia menej ako 150 kg.

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-osobne-vahy/xiaomi-mi-body-composition-scale/