Druhý adventný akčný víkend - tipy na darčeky pre priaznivcov hudby

Predvianočný zhon je v plnom prúde. Mnoho ľudí behá po obchodoch a zháňa vianočné darčeky. Vystúpte z davu a nakupujte vianočné darčeky chytro, z pohodlia domova, bez stresu i zhone. Darujte svojim blízkym chytrou elektroniku. Múdra elektronika je veľmi obľúbený darček a pritom vôbec nemusí byť drahý. Pripravili sme pre vás štyri predvianočné víkendy, v ktorých váš čaká štedrá ponuka chytré elektroniky za zaujímavé akčné ceny.

 Bronzový adventný akčný víkend

Železná, bronzová, strieborná a zlatá nedele sa stali tradičným pojmom. Rastúca cena kovu má za cieľ upozorniť na blížiace sa vianočné sviatky a motivovať ľudí k účasti na predvianočnom nákupnom šialenstvo.

To my rozhodne nechceme. Naopak chceme, aby ste si v pokoji vychutnali atmosféru adventu. Aj advent má svoje čaro. U nás nakúpite darčeky v kľude z pohodlia domova, bez zhonu, stresu a tlačenice.

Každý adventný víkend je akčná, to znamená, že sa vždy úderom polnoci zo štvrtka na piatok objavia naše štedrá akčná ponuka. Naše akcie končia s nedeľné polnocou. Ponuka nášho druhého adventného akčného víkendu sa objaví o polnoci z 5.12 na 6.12 a potrvá až do nedele 8. 12 2019.

Chceme vám tiež pomôcť pri výbere vianočných darčekov, preto vám prinášame tipy na praktické darčeky.

Slúchadlá Sony WH-CH700 N Black - kombinácia kvality a pohodlia

 Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-CH700 N Black sú skvelým vianočným darčekom pre tých, ktorí si chcú nerušene vychutnať hudbu. S týmito slúchadlami budete ako na koncerte. Jedinečný audio zážitok nebude rušiť ani okolitý hluk ani nepohodlie či vybitá batéria.

 Slúchadlá si skvele rozumejú so smartphonom. O možnosti vykonávať detailné zvukové nastavenia pomocou stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu aplikácie Sony Headphones Connect.

 S týmito slúchadlami môžete nechať svoj telefón vo vrecku, Sony WH-CH700 N ho nahradí. Ako bonus je možnosť využitia funkcie Google Asistent.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/sony-wh-ch700n-black/


QCY T2C / T1S - slúchadlá pre športové aktivity

Poslúchne si rád niektorý z vašich blízkych svoju obľúbenú hudby počas športovania? Darujte mu bezdrôtové slúchadlá QCY T2C / T1S! Sú pohodlné, ľahké i odolná. Neublíži im voda ani pot. Ich ergonomický tvar zaisťuje pevné usadenie v uchu. Vaši blízki si môžu s týmito slúchadlami nerušene užívať krištáľovo čistý zvuk bez toho, aby cítili, že nejaká slúchadlá majú. Taktiež príde vhod samonabíjacia puzdro, ktoré poslúži aj ako powerbanka.

https://www.kimgroup.sk/sluchadla/qcy-t2c-t1s/