Garmin Fenix 5X Sapphire - hodinky pre každú príležitosť

Krátky popis: 

farebný displej, odolnosť voči škrabancom, pokročilá navigácia, mapa Európy, podpora GPSSO a GLONASS, veľké množstvo pokročilých tréningových funkcií, odolnosť voči vode 

Neobyčajné hodinky pre každú príležitosť - to sú chytré hodinky Garmin Fenice 5X Sapphire, ktoré sú súčasťou pestrej ponuky spoločnosti Kim Group. Čím tieto hodinky zaujmú?

Neobyčajné hodinky s obyčajným vzhľadom

 Múdré  hodinky Garmin Fenix ​​5X Sapphire nepatrí k hodinkám, ktoré na prvý pohľad zaujmú. Ich atraktivita je skrytá vo vnútri. Po ich zapnutí vás čaká 1,2 "veľký, kruhový, farebný displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Displej nezhasína a navyše je výborne čitateľný aj na slnku. Dokonalú ochranu proti poškriabaniu mu zaručuje zafírové sklo. To však nie je jediné tajomstvo ich výnimočnosti.

 S týmito hodinkami sa nestratíte

S týmito múdrymi hodinkami sa spoľahlivo zorientujete v meste aj v teréne. Ich výbava je úctyhodná - 3-osý kompas, gyroskop, barometrický výškomer a akcelerometer. Nechýba ani podpora satelitných systémov GPS a GLONASS.

 Jedinečnosť týchto hodiniek spočíva v možnosti zobrazenia topografických máp kdekoľvek v Európe. S týmito hodinkami nosíte na svojom zápästí mapu celej Európy.

 Raj športovcov 

K šikovným hodinkám neodmysliteľne patrí snímač srdcového tepu. Chytré hodinky Garmin Fenix ​​5X Sapphire nie sú v tomto prípade žiadnou výnimkou. V ich výbave nájdeme optický snímač srdcového tepu, ktorý funguje nepretržite 24 hodín denne. Samozrejmosťou sú funkcie merania počtu krokov, kalórií aj kvality spánku. 

Hodinky patrí k najlepšie vybaveným hodinkám na našom trhu. Naservírujú vám mnoho pokročilých tréningových funkcií pre efektívnejší tréning. Medzi ne patrí rôzne nastavenia alarmov na srdcový tep, tempo behu, ryhlosti, vzdialenosť, výkon. Rovnako možno využiť predpripravené tréningové plány pre beh aj jazdu na bicykli. Bežci majú priamo na trase k dispozícii rozsiahle údaje o svojom výkone.

 Vrcholom bežeckého profilu je automatická funkcia clim / run a počítadlo ušlých metrov Climb Odometer. Miniaplikácie Performance Widget naservíruje bežcom funkcie, ktoré im pomôžu okrem kondície zlepšiť aj ich bežeckú formu. Nechýba ani metriky, umožňujúce detailné sledovanie efektivity aj zlepšenie.

 Na svoje si prídu tiež plavci a lyžiari. Hodinky sa nezľaknú vody, disponujú vodotesnosťou až do hĺbky 100 metrov. Plavcom zmeria Preplávať vzdialenosť, SWOLF hodnotu, efektivitu plávania, počet záberov a dokonca rozpoznajú plavecký štýl. 

Lyžiarom ponúknu päť funkcií bežeckého a zjazdového lyžovania. Hodinky precízne zaznamenávajú každý lyžařův pohyb. Neomylne spoznajú, kedy lyžujú a kedy sa pohybujú na vleku. 

Nečaká vás nemilé prekvapenie v podobe vybité batérie. Pri bežnom používaní batéria vydrží bez nabitia úžasných 12 dní

Hodinky si skvele rozumie s vaším smartphonom T

ieto hodinky sa kamaráti s vaším smartphonom s operačným systémom Anroid alebo iOS. Stačí je bezdrôtovo prepojiť pomocou Bluetooth alebo Wi-Fi. Hodinky vás upozorní na prichádzajúci hovor, textovú správu a e-mail, bez toho aby ste museli vziať telefón do ruky. Prepojením hodiniek s vaším telefónom navyše synchronizujte namerané dáta s nástrojom Garmin Connect. 

Hodinky pre každú príležitosť

 Robustné kovové telo hodiniek bolo vytvorené pre náročné podmienky. Napriek tomu si ich môžete vziať nielen na športové aktivity. Stačí jednoducho, rýchlo a bez náradia vymeniť remienok a zo športových hodiniek sa stanú hodinky, ktoré si môžete vziať kamkoľvek.

 
Kľúčové vlastnosti

  • Farebný displej
  • Zafírové, extrémne odolné sklo
  • Pokročilá navigácia, mapa Európy vrátane podpory GPS a GLOMASS
  • Optický snímač srdcového tepu
  • Pokročilé tréningové funkcie
  • Odolnosť voči vode do hĺbky 100 m
  • Výdrž batérie až 12 dní
  • Možnosť meniť ľahko a rýchlo remienok

 

https://www.kimgroup.sk/chytre-hodinky-2/garmin-fenix-5x-sapphire/