Koloidné striebro - účinný zabijak vírusov i baktérií

Striebro je obľúbeným kovom už od nepamäti, používalo sa na výrobu šperkov a rituálnych predmetov. Takisto malo chrániť pred chorobami a ďalším zlom. Striebro nás svojimi schopnosťami hubiť vírusy, baktérie a plesne dokáže ochrániť pred nákazlivými chorobami. Dezinfekcia s obsahom striebra je veľmi účinná proti vírusom a ďalším škodlivým mikroorganizmom. U nás ju nájdete pod názvom Sanosil S003 Ag.

 Koloidné striebro - strážca vášho zdravia

Strieborný šperk vás pred koronavírusom neochráni, striebro, obsiahnuté v dezinfekčnom prostriedku to však dokáže. Rozdiel spočíva vo forme. Dezinfekčný roztok obsahuje koloidné striebro, formu striebra vyrobenú špeciálnou technológiou, Táto forma je úplne iná, než forma striebra, z ktorého sa vyrábajú šperky.

 Koloidné striebro je veľmi účinné proti škodlivým jednobunkovým organizmom, ako sú vírusy a baktérie. Prenikne do vnútornej štruktúry vírusu či baktérie a potom sa zlúči s ich stavebnými jednotkami, čo vedie k rýchlemu zániku vírusu či baktérie. Koloidné striebro sa pýši tiež svojimi antiseptickými účinkami. Možno ho spoznať ľahko. Výrobok s obsahom skutočného koloidného striebra môže byť skladovaný v plastových nádobách. Koloidné striebro totiž nereaguje s plastom.

 Koloidné striebro a peroxid vodíka - smrteľná kombinácia pre vírusy 

V dezinfekčnom prostriedku Sanosil S003 Ag sa stretli dva siláci - koloidné striebro a peroxid vodíka. Peroxid vodíka je známy a veľmi účinný dezinfekčný prostriedok na povrchy aj na rany. Ošetrenie rany peroxidom vodíka zabraňuje prístupu škodlivých mikroorganizmov. Silnými dezinfekčnými účinkami disponuje tiež koloidné striebro. Aj túto látku možno použiť na dezinfekciu povrchov i rán. Naviac je mocným zabijakom vírusov i baktérií.

 Kombinácia koloidného striebra a peroxidu vodíka je doslova smrtiacim koktailom pre vírusy, vrátane koronavírusy. Tento smrtiaci kokteil sa volá

Sanosil S003 Ag. Sanosil S003 Ag je smrteľný pre vírusy, pre našu pokožku je naopak šetrný. Jeho hlavnými látkami je koloidné striebro a peroxid vodíka. Tento dezinfekčný prípravok má univerzálne uplatnenie. Možno ho použiť na dezinfekciu povrchov, ako sú napríklad kľučky na dverách aj ako dezinfekčný prostriedok na ruky. 

Okrem domácností nájde svoje využitie aj v nemocniciach, domovoch dôchodcov, školách i škôlkach. 

V našej pestrej ponuke ho nájdete v dvoch baleniach, päťlitrovom a dvadsaťlitrový.

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/sanosil-s003-ag-5-l/

https://www.kimgroup.sk/prislusenstvo/sanosil-s003-ag-20-l/