Malý, ale šikovný

Nestáva sa často, že by nám zákazníci vracali tovar, ktorý si u nás objednali. Raz za čas sa to stane. Dôvody môžu byť rôzne, napríklad niekto s u nás objedná tovar ako darček a obdarovaný už tento tovar má. Nedávno nám však vrátil jeden z našich zákazníkov Xiaomi Mi senzor teploty a vlhkosti. Dôvodom bola jeho malá veľkosť.

 Byť malý môže byť výhodné

 Veľkosť nemusí vždy prestavovať výhodu, niekedy je naopak lepšie byť malý. Xiaomi Mi senzor teploty a vlhkosti je skutočne veľmi malý. Jeho polomer čnie púhych 6,8 cm. Je tiež veľmi tenký, jeho hrúbka dosahuje hodnoty púhe 2,25 cm. Jeho malé rozmery nič neuberajú na jeho výkonnosti.

 Môžete ho položiť kamkoľvek do miestnosti, v ktorej chcete merať jej teplotu a vlhkosť. Senzor sa udrží aj na stene. Vďaka svojim malým rozmerom zapadne do každého interiéru.

 Malý senzor, veľký displej

 Namerané hodnoty však nemusíte pracne čítať na jeho maličkom displeji. Než uvediete toto maličké zariadenie do chodu, je potrebné si najprv stiahnuť do svojho smartphonu chytrou aplikácii Miho. Nájdete ju v Google Play alebo App Store. Jedinou podmienkou pre jej používanie je mať smartphone, ktorý pracuje v systéme Android alebo iOS

 V tejto aplikácii spárujete senzor Xiaomi Mi s vašim smartphonom. Senzor ovládate pomocou aplikácie. Výsledky jeho merania sa zobrazujú na displeji vášho telefónu.

 Zaujal vás tento praktický a nenápadný pomocník? Nájdete ho tu

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-produkty/xiaomi-mi-senzor-teploty-a-vlhkosti/