Máte upratovania plné zuby? Prenechajte túto činnosť nám

Doba karantény je v znamení upratovanie. Nie preto, že by sa niektorí ľudia nudili a pustili sa do upratovania, aby im utiekol čas. Viac sa venovať upratovaniu je doporučované ako ochrana pred koronavírusy. Nie každého však upratovanie baví. A preto sú tu naši pomocníci.

Xiaomi MI Robot Vacuum Mop PRO - profesionálny upratovač, ktorý prevezme upratovanie za vás

Xiaomi MI Robot Vacuum Mop PRO je profesionálny upratovač, ktorý vie sám vysať aj vytrieť. Poradí si s každým povrchom. Nerobí mu problém hĺbkové vysávanie kobercov ani veľké znečistenie. Mocné sacie sile jeho elektromotora neodolá žiadna nečistota. K samostatnosti tohto robotického upratovačky patrí aj jeho schopnosť dokonale sa orientovať v interiéri a mapovať si okolitý priestor. Vďaka inteligentným senzorom nenarazí počas práce do steny, nábytku, ani nespadne zo schodov. Tento šikula k svojej práci vôbec nepotrebuje vašej asistenciu. Stačí mu len zadať úlohy. Xiaomi MI Robot Vacuum Mop PRO je úplne samostatný, dokonca si vie sám dôjsť nabiť batériu.

 Tohto tichého, starostlivého, systematického a úplne samostatného robotického upratovačky nájdete tu

https://www.kimgroup.sk/akcny-tovar/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-white/

Xiaomi roid F8 Cordless Vacuum - vysávač pre alergikov

 Život alergikov sa točí okolo upratovania. Ak patríte do tejto skupiny, vysávač Xiaomi Roid F8 Cordless Vacuum je pre vás tou správnou voľbou. Jeho čtyřvstvý filtračný systém totiž dokáže zachytiť aj mikročastice, ako sú napríklad roztoče alebo baktérie. Tento šikovný, ľahký a výkonný pomocník vás vie tiež presvedčiť o tom, že upratovanie nemusí byť nuda. Hravo si poradí s každým povrchom. Koberce s dlhým vlasom alebo matrac pre neho nepredstavujú žiadnu prekážku. Navyše si výborne rozumie s vaším smartphonom.

Chcete vedieť o tomto šikulovi viac? Pozrite sa tu

https://www.kimgroup.sk/xiaomi-mudra-domacnost/xiaomi-roid-f8-cordless-vacuum/

Aj bazarový tovar môže byť veľmi kvalitný

Bazarový tovar vôbec nemusí byť synonymom mizerné kvality. Žiaden taký tovar u nás nenájdete. Naš bazarový tovar je použitý, nie je však opotrebovaný. U nás na kvalite záleží. Jediné, čím sa naša bazarový tovar líši od ostatného tovaru, je cena.

 Príkladom je náš vysávač Xiaomi Roborock Sweep One. Vie dokonale vysať aj vytrieť a pritom sa zaobíde bez vašej asistencie. Pracuje systematicky, rýchlo a ticho. Perfektne vysaje pozdĺž stien, poradí si aj s kobercami s dlhším vlasom. Jeho filter zachytí aj malé prachové častice. Navyše je umývateľný. Obe tieto vlastnosti ocenia alergici. 

Tento robotický pomocník je naozaj šikovný. Nielenže si sám príde nabiť si batériu. Dokonca vám pripomenie, že ste zabudli niečo urobiť, napríklad vložiť nádobku na smeti. Skvele si rozumie s vaším smartphonom. Prepojte ho s ním a ovládajte ho pomocou mobilnej aplikácie na diaľku. Môžete si ísť napríklad von zabehať, zatiaľ čo váš robotický upratovač bude sám plniť vami zadané úlohy. K dispozícii máte tiež možnosť sledovať, ako Xiaomi Roborock Sweep One plní svoje povinnosti. 

Tohto šikulu si môžete u nás objednať v elegantnej bielej alebo čiernej farbe.

https://www.kimgroup.sk/akcny-tovar/xiaomi-roborock-sweep-one-white-bazarove-tovar/

https://www.kimgroup.sk/akcny-tovar/xiaomi-roborock-sweep-one-black-bazarove-tovar-2/