Múdré hodinky Garmin pre šport teraz za výhodnú cenu

Športové hodinky Garnin poteší srdce každého športovca. Sú doslova nabité rôznymi šikovnými funkciami a senzory pre šport. Navyše sú veľmi elegantné. Vďaka ich elegantnému dizajnu a vymeniteľnému pásku sa stanú vaším spoločníkom nielen pri športových aktivitách. Budú s vami v práci a dokonca aj v spoločnosti. Výnimkou sú hodinky Garmin Instinct, ktoré sú vyrobené pre pobyt v teréne, kde môžete čeliť extrémnym podmienkam. V súčasnej dobe si môžete u nás tieto chytré športové hodinky objednať za veľmi priaznivú cenu.

 Hodinky Garmin Fenix ​​5X Plus Sapphire Black + Black - vás ohromí svojím dizajnom. Okrem dizajnu vás zaujmú aj svojou výbavou. Okrem integrovaných senzorov k nim môžete pripojiť rôzne externé čidlá. Nechýba ani športový profily s vlastnými funkciami a individuálnym nastavením. Poteší tiež šikovná funkcia Group Track, ktorá zaistí prehľad o všetkých členoch vašej výpravy, pokročilá navigácia aj možnosť s nimi bezkontaktne platiť.

 Športové hodinky Garmin Fenix ​​5 Plus Sapphire Black + Black band si vás získajú nielen svojim výborne čitateľným a súčasne úsporným Chroma displejom s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 1,2 ". Naservíruje vám rôzne športové aj outdoorové funkcie. K dispozícii vám bude tiež tréningový denník Garmin Connect . O presnú orientáciu v teréne sa postará pokročilá navigácia. aj s týmito hodinkami môžete platiť bezkontaktne. Oceníte aj ich širokú konektivitu aj veľkú výdrž ich batérie.

 Hodinky Garmin Fenix ​​5S Plus Sapphire obsahujú nielen pokročilú navigáciu, ich displej vám zobrazí aj farebné mapy, vďaka ktorým si môžete naplánovať trasu. Podobne ako ostatné športové hodinky Garmin sú aj tieto hodinky plné športových a outdoorových funkcií.

Okrem klasických funkcií, ako je napríklad meranie tepu, počtu krokov, obsahujú športové profily s vlastnými funkciami a individuálnym nastavením. K dispozícii vám bude aj tréningový denník Garnin Connect. Tieto hodinky sú však jedinečné, za ich výnimočnosťou stojí ich schopnosť merať obsah kyslíka v krvi. Tieto jedinečné hodinky si môžete u nás objednať v elegantnej čiernej a neutrálne bielej farbe.

Športové hodinky Garmin Instinct poteší každého outdoorového nadšenca, ocenia je tiež vojaci. Tieto hodinky sú totiž určené pre extrémne podmienky v teréne. Sú veľmi odolné, dokonca spĺňajú americkej vojenskej normy. Okrem odolnosti sú pre pobyt v teréne vybavené pokročilou navigáciou i funkciou TrackBack, ktorá vám nájde spiatočnú cestu.

 Nechýbajú ani klasické funkcie, ako je napríklad meranie tepu, športové profily s vlastnými funkciami a individuálnym nastavením. Tieto hodinky vám zmerajú dokonca aj mieru vášho stresu. Môžu sa hodiť aj informácie o počasí, kalendár a funkcie "Nájdi môj telefón".

 Tieto múdré oudoorové hodinky nájdete v troch farebných prevedeniach - čiernej, modrej a červenej.

https://www.kimgroup.sk/