Naše dezinfekčné gély a rúšky zvýšia vašu ochranu

Dezinfekcia a rúšky sa stali predmety dennej potreby. Avšak nie každá dezinfekcia a rúška je rovnako kvalitná. U nás nájdete kvalitné dezinfekčné gély aj rúšky za veľmi priaznivé ceny.

Na kvalite záleží

V súčasnej dobe trávime doma viac času ako predtým. Vyrábame si sami viac vecí ako predtým. Upiecť si chlieb je dobrý nápad, pečený domáci chlieb sa kvalitou vyrovná tomu kupovanému. To však neplatí o dezinfekčných géloch a rúškach. Nie je ťažké si podľa návodu vyrobiť dezinfekčný gél či rúšku. S kvalitou je to však horšie. Doma vyrobený gél či rúška je lepšie ako nič. Avšak kvalitnejšie gél či rúška vás ochráni viac ako tie menej kvalitné.

 Náš dezinfekčný gél je kombináciou vysokej účinnosti, šetrnosti aj pohodlie

Hľadáte kvalitný dezinfekčný gél na ruky za priateľskú cenu? Nahliadnite do našej pestrej ponuky. Nájdete v nej čistiace gély na ruky, ktoré ničia vírusy aj baktérie po obyčajné jedinej minúte. Mnohé gély sú účinné len po predchádzajúcom umytí rúk, čo môže byť nepraktické. Nie vždy máte k dispozícii vodu a mydlo. Napríklad v dopravných prostredných ju nemáte, Umyjete ak si ruky po siahnutie na madlo, výrazne zvýšite šancu, že sa nenakazíte koronavírusom.

 Túto skutočnosť si u nás v Kim Group uvedomujeme a preto všetky naše gély sú účinné bez predchádzajúceho umývanie rúk. Stačí vytlačiť na ruku kvapku gélu veľkosti nechtu a rozotierať po rukách, kým nie sú suché. Naše gély nielen hubí vírusy a baktérie, dokážu tiež hydratovať pokožku, zlepšiť jej vzhľad aj obnoviť jej ochrannú funkciu.

Sanosil S003 Ag - na dezinfekciu rúk i povrchov

 Dezinfekcia rúk na ochranu pred koronavírusom nestačí. Okrem nej je potrebné dezinfikovať tiež kľučky dverí a ďalšie povrchy. Jedine tak sa dokonale ochránime pred koronavírusy. Do našej pestrej ponuky preto pribudol Sanosil S003 Ag, dezinfekčný prostriedok vhodný na dezinfekciu rúk, povrchov i nástrojov. Jeho hlavnými zložkami je striebro a peroxid vodíka, preto je tak účinný a súčasne ekologicky nezávadný.

 Univerzálne čistiace prostriedky nebývajú zdravotne úplne nezávadné. To však neplatí pre Sanosil S003 Ag. Tento prostriedok nevyvoláva alergie ani nespôsobuje podráždenie kože. Rovnako nemá na náš organizmus karcinogénne ani mutagénne účinky.

Koniec výroby dezinfekcia a šitie rúšok!

 Na internete nájdeme množstvo návodov, ako si ušiť rúšku, nechýba ani návody na výrobu dezinfekčných gélov. Doma vyrobené dezinfekčné gély a ušité rúška sú lepšie ako nič, u nás však nájdete dezinfekčné prostriedky aj rúška vyrobené profesionálov, ktoré vás ochránia oveľa lepšie ako tie doma vyrobené.

Stačí nahliadnuť do našej pestrej ponuky.

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=dezinfek%C4%8Dn%C3%BD

ttps://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=sanosil

https://www.kimgroup.sk/vyhladavanie/?string=r%C3%BA%C5%A1ka